Финале Хрватска-Шпанија

За кого навивате во финале?

 • За Хрватска.

  Гласови: 11 27,5%
 • За Шпанија.

  Гласови: 3 7,5%
 • За Хрватска затоа што сум Хрват, за дом спреман, у бој за народ свој!

  Гласови: 3 7,5%
 • За Хрватска, затоа што се наши бе, нема за ци***ите да навивам! Јас сум во Југославија растен.

  Гласови: 3 7,5%
 • За Хрватска, ради Лино Червар да влезе во историја, уште овој трофеј му фали.

  Гласови: 1 2,5%
 • За Хрватска. Го мразам Лино, му карав се до 15то колено, ама Циндриќ и КараЏиќ сакам да земат титула

  Гласови: 5 12,5%
 • За Шпанија. Во фудбал сум за Реал или Барса.

  Гласови: 4 10,0%
 • За Шпанија. Јер анти Хрватска, уби уби уби ****шаааа, Лино уши кур да ****.

  Гласови: 3 7,5%
 • За Хрватска, затоа што сум 20 постотен. Forca џема, duam fitore.

  Гласови: 0 0,0%
 • Не пратам ракомет, дојден сум ради кладилница.

  Гласови: 5 12,5%
 • Сакам да освои Кара, сакам да освои Циндриќ, ама Лино го мразам. Форца нерешено.

  Гласови: 2 5,0%

 • Вкупно гласачи
  40
 • Гласањето е завршено на .
Член од
27 ноември 2007
Мислења
30.194
Поени од реакции
66.781
Ајде беееееее, Алекс Душаебаев ооооооооооооооооо, Алекс Душаебаев оооооооооо :oleee:
 

S.L

Желба по титула :D
Член од
1 јули 2013
Мислења
1.833
Поени од реакции
1.276
So stori be karacic oro zaigra u najbiten moment... 7 cekora napeae

Sent from my SM-A530F using Tapatalk
 

Ivica^

Confident Liar
Член од
14 август 2007
Мислења
10.903
Поени од реакции
15.296
Ја еба Карачиќ на крај.
 
Член од
23 јуни 2011
Мислења
10.341
Поени од реакции
3.844
Кара им е*а матер неколку утакмици, а оваа грешка на крајот го кошташе титула.
Иначе каде беше Лино на последниот тајм аут?
 

chef_cook

._perlous
Член од
25 октомври 2011
Мислења
4.294
Поени од реакции
13.154
На хрвативе им фали Митревски, на кој му лежат овие од еспањол, да фаќа топки. Какви безвезе голови прима Хрватска, ама па и со такви голмани и добро е што се на 12. Се надевам ќе ја свртат.
Алиловиќ им фалеше
 
Член од
19 март 2011
Мислења
12.562
Поени од реакции
13.568
Шо напрај бе Кара друже да му ебам матер, штета...
 

Kajgana Shop

На врв Bottom