Филозофски факултет

Ace-Nerazzuri

Професионалец
Член од
13 ноември 2009
Мислења
248
Поени од реакции
50
Денес лилјакот што влезе во кабинетот на педагошки го обележа денот дефинитвно
 
Член од
3 август 2012
Мислења
431
Поени од реакции
1.012
Има ли тука некој со искуство на Дефектологија? Кога видов од претходниве години резултати од испити по Хумана Генетика и Физиологија со функц. Анатомија,срце ме фана. Пола и повеќе паднати на листата.:eek:
 
Член од
14 септември 2013
Мислења
8
Поени од реакции
2
јас сум од безбедност, одбрана и мир, за изборен го одбрав Семејно право од социјална политика, сестрами има правен завршено ми рече многу било лесно тоа и не било досадно.
 

blue ladybug

Фанг ловер
Член од
5 февруари 2013
Мислења
5.210
Поени од реакции
11.803
Има ли тука некој со искуство на Дефектологија? Кога видов од претходниве години резултати од испити по Хумана Генетика и Физиологија со функц. Анатомија,срце ме фана. Пола и повеќе паднати на листата.:eek:
Пиши ми порака, ако можам нешто да ти објаснам и да ти помогнам. :)
 
Член од
4 септември 2013
Мислења
13
Поени од реакции
3
Има некој на филозофија?
Ми треба да прашам нешто.
 
Член од
3 август 2012
Мислења
431
Поени од реакции
1.012
Ќе има ли 15 души кои одбрале Криминалистичка техника? Пошто јас одбрав, ама е изборен, од седми семестар, па ме копка дали ќе го изберат доволно за да се создаде група. :)
 
Член од
30 мај 2012
Мислења
1.966
Поени од реакции
2.876
Ќе има ли 15 души кои одбрале Криминалистичка техника? Пошто јас одбрав, ама е изборен, од седми семестар, па ме копка дали ќе го изберат доволно за да се создаде група. :)
Нема да има колешке. :P
 
Член од
30 мај 2012
Мислења
1.966
Поени од реакции
2.876
Де бе? Баш ми беше мерак за предметов. :(
На шала го реков тоа, што не пиша ти порано и јас и другарите ќе го одберевме тој предмет и така не знаевме што да идеме само заради тебе :D
 

RickyLFC9

Модератор
Член од
28 март 2012
Мислења
19.565
Поени од реакции
41.147
Ај некој колега кој има земено Увод во Античка Историографија да ми каже од која книга треба да се учи :)
 
Член од
16 октомври 2013
Мислења
33
Поени од реакции
48
Рики, за античка историографија ќе идеш кај сервисот и ќе им речеш да ти дадат скрипта за предметот "Увод во античка историографија" за кај Саракински и готово :D
--- надополнето: 16 октомври 2013 во 21:45 ---
Иначе Саракински предаде до кај Херодот
 

Kajgana Shop

На врв Bottom