Филмови, режисери, актери: Генерална дискусија

Anon

/b/ House /b/
Член од
13 декември 2007
Мислења
16.698
Поени од реакции
27.624
Ја како невин инцел шај нрд ненормално уживав во љубовната сцена со Патон Освалт.
 
Последно уредено:

Björn

Does Your Mother Know?
Член од
14 август 2006
Мислења
43.068
Поени од реакции
78.274
Грдичка е на фаца. Или ајде просек за малку. Тука на форумов имаш поубави од неа.
6/10
Не е проблем тоа. Мање више ствар на вкус е.

Али тоа што е глупичка, за тоа нема лек.
 
Член од
27 април 2009
Мислења
2.499
Поени од реакции
3.317
Таква си е што да и правиме, не е фотошоп, грдичка си е.
Маргот Роби е грдичка? Секакви зелени се треселе на форумов ама ова не очеквев да го прочитам од некого, си ја одбрала единствената и најлоша нејзина слика на нетов и си ја постирала :pos:
Разбирам вкусови се во прашање и убавината е во очите на надбљудувачот ама да изјавиш вакво нешто е жалосно, жената ги помести сите стандарди за убавина и е надвор од секаква конкуренција барем последниве 10 години.
Сигурен сум да се направи рандом анкета/гласање ќе биде убедливо прва секаде, еве првата листа што ми излезе на гугл со скоро 20 000 гласови
маргот.PNG

Инаку лично ол тајм омилени одсекогаш ми биле Natalie Portman i Audrey Hepburn.
 
Последно уредено:

Хоуп

ümid edirəm
Член од
13 април 2012
Мислења
2.175
Поени од реакции
8.803
Маргот Роби е грдичка? Секакви зелени се треселе на форумов ама ова не очеквев да го прочитам од некого, си ја одбрала единствената и најлоша нејзина слика на нетов и си ја постирала :pos:
Разбирам вкусови се во прашање и убавината е во очите на надбљудувачот ама да изјавиш вакво нешто е жалосно, жената ги помести сите стандарди за убавина и е надвор од секаква конкуренција барем последниве 10 години.
Сигурен сум да се направи рандом анкета/гласање ќе биде убедливо прва секаде, еве првата листа што ми излезе на гугл со скоро 20 000 гласови
Прегледај го приврзокот 301237

Инаку лично ол тајм омилени одсекогаш ми биле Natalie Portman i Audrey Hepburn.
Немој бе, ако тебе ти е убава, а мене не, жалосни се моите изјави и глупости сум тресела. Глупости.
Триста листи и анкети нека има, мис на свет нека ја изберат, мене жената ми е грда.
 
Последно уредено:

Anon

/b/ House /b/
Член од
13 декември 2007
Мислења
16.698
Поени од реакции
27.624
жената ги помести сите стандарди за убавина и е надвор од секаква конкуренција барем последниве 10 години.
Пре би разбрал на некоја (некоЈ не би разбрал :D) да не и се свиѓа Марго отколку ова.
Ја претера и ти сине.
 
Член од
14 октомври 2010
Мислења
5.120
Поени од реакции
15.931
Сите ми се симпатични, која повеќе која помалце, само Ема Стоун ми е грда. И најлошо е што е таква фаца што не можам да опишам што ми е грдо кај нејзе.
 
Член од
3 март 2020
Мислења
2.408
Поени од реакции
5.049
Мене па од добрите глумици грда ми е Џулија Робертс, има неправилни црти на лицето, спроед мои стандарди :)
 
Член од
4 февруари 2012
Мислења
5.944
Поени од реакции
5.140

Kajgana Shop

На врв Bottom