Филмови, режисери, актери: Генерална дискусија

Джонтра Вохохолта

I`m with the fucking FBI
Член од
20 јули 2020
Мислења
4.189
Поени од реакции
27.810
оваа ти е убава?
Коа има луѓе на кои Ема Стоун им е убава, ондак за Ања воопшто не треба да се прашува.

Едноставно кажано СВЕ БИ И ДОЗВОЛИЛ.
 

Corvus

Latrodectus
Член од
24 јануари 2011
Мислења
2.885
Поени од реакции
10.300
До толку нема асални филмови што еднаш месечно ритуално ја коментираме Ема Стоун дали е убава.
Еве сега чекаме некој да пише дека личи на жаба.
 

Beric Dondarrion

Lord of Blackhaven
Член од
14 август 2006
Мислења
36.324
Поени од реакции
57.032
Која е Ема Стоун? Таа со рефлекторите што гејза наоколу?
 

Джонтра Вохохолта

I`m with the fucking FBI
Член од
20 јули 2020
Мислења
4.189
Поени од реакции
27.810
Член од
23 август 2010
Мислења
34.043
Поени од реакции
88.611
До толку нема асални филмови што еднаш месечно ритуално ја коментираме Ема Стоун дали е убава.
Еве сега чекаме некој да пише дека личи на жаба.
Личи на жаба.
 
Член од
17 октомври 2011
Мислења
9.893
Поени од реакции
22.808
Уште да каже некој дека Ема Вотсон е убава па да го гасиме полека форумов
Ема Вотсон и не е така лоша во споредба со Кристен Стјуарт. Ете, реков. :D
 

Kajgana Shop

На врв Bottom