Филмови, режисери, актери: Генерална дискусија

Хоуп

ümid edirəm
Член од
13 април 2012
Мислења
1.540
Поени од реакции
7.403
Овде се заљубив јас.
 

Anon

/b/ House /b/
Член од
13 декември 2007
Мислења
15.733
Поени од реакции
25.701
Ја како невин инцел шај нрд ненормално уживав во љубовната сцена со Патон Освалт.
 
Последно уредено:

Beric Dondarrion

Lord of Blackhaven
Член од
14 август 2006
Мислења
35.953
Поени од реакции
56.122
Грдичка е на фаца. Или ајде просек за малку. Тука на форумов имаш поубави од неа.
6/10
Не е проблем тоа. Мање више ствар на вкус е.

Али тоа што е глупичка, за тоа нема лек.
 
Член од
27 април 2009
Мислења
2.289
Поени од реакции
2.681
Таква си е што да и правиме, не е фотошоп, грдичка си е.
Маргот Роби е грдичка? Секакви зелени се треселе на форумов ама ова не очеквев да го прочитам од некого, си ја одбрала единствената и најлоша нејзина слика на нетов и си ја постирала :pos:
Разбирам вкусови се во прашање и убавината е во очите на надбљудувачот ама да изјавиш вакво нешто е жалосно, жената ги помести сите стандарди за убавина и е надвор од секаква конкуренција барем последниве 10 години.
Сигурен сум да се направи рандом анкета/гласање ќе биде убедливо прва секаде, еве првата листа што ми излезе на гугл со скоро 20 000 гласови
маргот.PNG

Инаку лично ол тајм омилени одсекогаш ми биле Natalie Portman i Audrey Hepburn.
 
Последно уредено:

Хоуп

ümid edirəm
Член од
13 април 2012
Мислења
1.540
Поени од реакции
7.403
Маргот Роби е грдичка? Секакви зелени се треселе на форумов ама ова не очеквев да го прочитам од некого, си ја одбрала единствената и најлоша нејзина слика на нетов и си ја постирала :pos:
Разбирам вкусови се во прашање и убавината е во очите на надбљудувачот ама да изјавиш вакво нешто е жалосно, жената ги помести сите стандарди за убавина и е надвор од секаква конкуренција барем последниве 10 години.
Сигурен сум да се направи рандом анкета/гласање ќе биде убедливо прва секаде, еве првата листа што ми излезе на гугл со скоро 20 000 гласови
Прегледај го приврзокот 301237

Инаку лично ол тајм омилени одсекогаш ми биле Natalie Portman i Audrey Hepburn.
Немој бе, ако тебе ти е убава, а мене не, жалосни се моите изјави и глупости сум тресела. Глупости.
Триста листи и анкети нека има, мис на свет нека ја изберат, мене жената ми е грда.
 
Последно уредено:

Anon

/b/ House /b/
Член од
13 декември 2007
Мислења
15.733
Поени од реакции
25.701
жената ги помести сите стандарди за убавина и е надвор од секаква конкуренција барем последниве 10 години.
Пре би разбрал на некоја (некоЈ не би разбрал :D) да не и се свиѓа Марго отколку ова.
Ја претера и ти сине.
 
Член од
14 октомври 2010
Мислења
4.279
Поени од реакции
14.024
Сите ми се симпатични, која повеќе која помалце, само Ема Стоун ми е грда. И најлошо е што е таква фаца што не можам да опишам што ми е грдо кај нејзе.
 
Член од
3 март 2020
Мислења
1.509
Поени од реакции
3.055
Мене па од добрите глумици грда ми е Џулија Робертс, има неправилни црти на лицето, спроед мои стандарди :)
 
Член од
4 февруари 2012
Мислења
5.078
Поени од реакции
3.872

Kajgana Shop

На врв Bottom