Фејсбук акаунти/страници (продавам)

Член од
1 октомври 2011
Мислења
828
Поени од реакции
785
Kupuvam facebook strana ama kazite i kategorija koja e deka samo slicni strani moze da se spojat
 
Член од
23 март 2011
Мислења
877
Поени од реакции
757
Категорија е град, инаку не сум во тек колку може да ја продадам....

Sent from my 6036Y using Tapatalk
 
Член од
20 октомври 2013
Мислења
1.096
Поени од реакции
509
Категорија е град, инаку не сум во тек колку може да ја продадам....

Sent from my 6036Y using Tapatalk
Не ми одговори дали е со македонски лајкови? Кога ќе оформиш цена пиши ми.

Воедно ако некој има и со 1500 лајкови нека даде понуда.

Sent from my Note 3 [SM-N9005] using Tapatalk
 

Tемјан

the Kingslayer
Член од
19 мај 2011
Мислења
691
Поени од реакции
1.141
Барам да купам FB страна со публика претежно од USA, Canada или United Kingdom, колку повеке членови, толку подобро. Од областа на социјализација, здравје, спорт.
 
Член од
14 октомври 2008
Мислења
25
Поени од реакции
4
Kupuvam facebook profili postari od 1 god so no 70 ili poveke prijateli cena od 200 den. pa nagore vo zavisnost od aktivnosta na profilot. Za podetalni informacii vo pp dokolku mozete da obezedite poveke od 10 profili dobivate plus bonus po dogovor.
 
Член од
4 мај 2014
Мислења
322
Поени од реакции
35
Има ли некој фан страна за гејминг??
 
Член од
16 мај 2016
Мислења
23
Поени од реакции
0
Не ми одговори дали е со македонски лајкови? Кога ќе оформиш цена пиши ми.

Воедно ако некој има и со 1500 лајкови нека даде понуда.

Sent from my Note 3 [SM-N9005] using Tapatalk
колку плаќаш со 1500 лакови ?
 

DonExo

Apex
Член од
1 ноември 2012
Мислења
433
Поени од реакции
248
Дечки имам ФБ страна (поточно профил е, но може да се конвертира во страна кога сакате, а со самото тоа и сами да си изберете категорија итн итн..) [ how to convert fb profile to page ] со 4000 пријатели на него, 990 покани за пријателство кои чекаат да бидат прифатени, и 2500+ followers..
Значи севкупно би било 7,500 лајкови кога ќе биде конвертирана во страна.
„Пријателите“ се Македонски, Албанци, Срби и тук-там по некој Странец :)

Доколку има некој заинтересиран - нека пише пп, ќе му дадам линк до профилот и слободно нека го разгледа.
За цена отворен сум за дискусија.. поима немам како идат овие работи и колку би требало тоа да биде вреднато :)
 

Kajgana Shop

На врв Bottom