Фејсбук акаунти/страници (продавам)

Член од
28 јуни 2015
Мислења
793
Поени од реакции
371
За што се работи, FB страница или IG профил?

Наведи и:
- кои теми се обработуваат
- држави од каде има најмногу фанови
- однос на половите во проценти
- распределба на фановите по години
 
Член од
25 јуни 2013
Мислења
504
Поени од реакции
199
Купувам фб страници со македонска публика, барем 15k+ следбеници да има.
 

Kajgana Shop

На врв Bottom