Фејсбук акаунти/страници (купувам)

Член од
20 април 2014
Мислења
247
Поени од реакции
136
Купувам ФБ Акаунти:

*Не е важно дали името постои но да е реално.
(Fhjgjdfhgjs Hjgdfgtdgdfsf - лошо)
(Ванчо Кајгановски - добро)

*Да е постар од 1 месец.

*Да има активна профилна слика. Немора да е од човек, но да има

*Да има барем неколку friends не мора да се реални ама да има

*Да бил барем некогаш активен акаунтот

300-400 ден по акаунт плаќам. Пишете ми порака.

Поздрав
 

ShakaZulu

" Тој Сум Бре "
Член од
29 јули 2008
Мислења
3.242
Поени од реакции
3.574
Колку даваш за 7 години стар профил, ~600 пријател , 90% од Mакедонија ? :D
 

ShakaZulu

" Тој Сум Бре "
Член од
29 јули 2008
Мислења
3.242
Поени од реакции
3.574
400 денари. Исто ми се фаќа само да ѓи исполнува точките одозгора :)
Е за толку креирај си сам и по месец дена ќе си влезеш во твоите граници :D
 
Член од
24 март 2012
Мислења
630
Поени од реакции
678
Не вреди да плаќаш по 400 денари (8 долари). Еве ти пример, купи си бројче 100 денари било од кој оператор. Направи фејзбук, верификувај го со тоа бројче и терај работа (1 акаунт = 2 долари). Многу поефтино ти се фаќа :)
 

Goxyto

#FinoAllaFine
Член од
31 јануари 2010
Мислења
2.589
Поени од реакции
2.534
Ќе ти пишам за еден месец. ;)
 
Член од
16 септември 2013
Мислења
695
Поени од реакции
676
Мојот акаунт вреди 1000 евра бре. 300 денари ќе ми плател. Будала
 

smihajlo

Superposition, Relentless
Член од
11 август 2010
Мислења
3.647
Поени од реакции
4.336
400 денари. Исто ми се фаќа само да ѓи исполнува точките одозгора :)
Како бе исто 600 пријатели не се малце знаеш кој маркетинг е тоа. Ова муабетов испаѓа и за бифтек и за онаа мешавинана со соја што ја шиткаат некои исто плаќам.

П.С Твојов профил на 1000 најмалце го проценувам е сега цената варира во зависност од тоа колку ти е грда профилната слика :pos::pos::pos::oftopik:
 

WilliamTell

Before Zee Germans get here...
Член од
3 март 2013
Мислења
963
Поени од реакции
1.630
Од ко почна и обична вода да се продава мене ништо повеќе не ме чуди :icon_mrgr:
 
Член од
20 април 2014
Мислења
247
Поени од реакции
136
Не вреди да плаќаш по 400 денари (8 долари). Еве ти пример, купи си бројче 100 денари било од кој оператор. Направи фејзбук, верификувај го со тоа бројче и терај работа (1 акаунт = 2 долари). Многу поефтино ти се фаќа :)
Ќе ти пишам за еден месец. ;)
Не ми се чека еден месец.

Како бе исто 600 пријатели не се малце знаеш кој маркетинг е тоа. Ова муабетов испаѓа и за бифтек и за онаа мешавинана со соја што ја шиткаат некои исто плаќам.

П.С Твојов профил на 1000 најмалце го проценувам е сега цената варира во зависност од тоа колку ти е грда профилната слика :pos::pos::pos::oftopik:
Јас не го користам за таа цел, важно ми е да личи реален, дали со 100 пријатели или 5,000 исто ми се фаќа. Дали се реални или лажни исто ми се фаќа.
 
Член од
15 февруари 2012
Мислења
2.680
Поени од реакции
1.805
Јас не го користам за таа цел, важно ми е да личи реален, дали со 100 пријатели или 5,000 исто ми се фаќа. Дали се реални или лажни исто ми се фаќа.
А што не ти се фаќа?
 

C R E S

Chelsea Fan!
Член од
30 јуни 2006
Мислења
3.511
Поени од реакции
1.263
Кој будала ќе ти продаде акаунти за 400 денари,ако даваш по 100 евра може да се договориме :pos:
 
Член од
25 јуни 2013
Мислења
574
Поени од реакции
242
ако не е тајна зошто ти е потребно ова ?
(јас мислам чим вика да личи реален - сака да си става лајкови на профилната можеби малку има :D jk)
 

Juve-Fan

campione d'italia 36
Член од
23 март 2010
Мислења
840
Поени од реакции
1.469
ако не е тајна зошто ти е потребно ова ?
(јас мислам чим вика да личи реален - сака да си става лајкови на профилната можеби малку има :D jk)
За спамирање му е ваљда тера некој бизнис.;)
 

Kajgana Shop

На врв Bottom