Феминизам!

Стев

Rockscourge Stevahn
Член од
19 декември 2019
Мислења
3.472
Поени од реакции
3.144
Што сакаш да кажеш со постов, колку многу ги презираш жените или?
А, и одма сламкарење.Не. Just a healthy does of calling you out on your bullshit. Што ви треба на периодична база. Не може сите тие empowerment глупости без здрава доза цинизам
 

Darling

High Value
Член од
5 јуни 2009
Мислења
12.240
Поени од реакции
24.868
А, и одма сламкарење.Не. Just a healthy does of calling you out on your bullshit. Што ви треба на периодична база. Не може сите тие empowerment глупости без здрава доза цинизам
Mnogu gledas BEN SHAPIRO DESTROYS FEMINISM kompilacii
 

Стев

Rockscourge Stevahn
Член од
19 декември 2019
Мислења
3.472
Поени од реакции
3.144
Mnogu gledas BEN SHAPIRO DESTROYS FEMINISM kompilacii
Не. Премногу сум дупен у гз и огорчен од сите феминаци глупости. 10 години уназад и тоа.
Кога е исав доста е со глупостите.
1629661448309.png
 

Darling

High Value
Член од
5 јуни 2009
Мислења
12.240
Поени од реакции
24.868
Не. Премногу сум дупен у гз и огорчен од сите феминаци глупости. 10 години уназад и тоа.
Кога е исав доста е со глупостите.
Прегледај го приврзокот 304407
Se sho pisa e nekoja zabegana proekcija na mazi sho uste smetaat deka na zenata mestoto i e u kujna.
Dosta mu bilo, zamisli pa 2000 godini da nemas avtonomija na tvojot zivot.
 
B

Boudicca

Гостин
@Стев и јас сум огорчена од искуствата со мажи, па сепак не паѓам во замката на нивното генерализирање. Ова што го пиша за Chad-ови и слично, замирисува на инцелска реторика.
 

Стев

Rockscourge Stevahn
Член од
19 декември 2019
Мислења
3.472
Поени од реакции
3.144
@Стев и јас сум огорчена од искуствата со мажи, па сепак не паѓам во замката на нивното генерализирање. Ова што го пиша за Chad-ови и слично, замирисува на инцелска реторика.
Chad? не. Chet да. Замисли го како второ класа. Виши ниво на просекот, а не исклучителен. Брзо се троши.
Автоматски споено мислење:

Se sho pisa e nekoja zabegana proekcija na mazi sho uste smetaat deka na zenata mestoto i e u kujna.
Dosta mu bilo, zamisli pa 2000 godini da nemas avtonomija na tvojot zivot.
Никој нема автономија на својот живот. We live in a society. Ако мислиш дека сите соросоидни NGO пропаганди ви се слободна волја
 
Последно уредено:
Член од
12 февруари 2014
Мислења
6.549
Поени од реакции
21.591

Стев

Rockscourge Stevahn
Член од
19 декември 2019
Мислења
3.472
Поени од реакции
3.144
Член од
12 февруари 2014
Мислења
6.549
Поени од реакции
21.591
Мори бегај таму
Интересен, аргументативен коментар. За следна оваква реплика, ќе кркаш бан од тема затоа што не ти е првпат, а и не гледам конструктивен придонес тука од твоја страна.
 

Стев

Rockscourge Stevahn
Член од
19 декември 2019
Мислења
3.472
Поени од реакции
3.144
Интересен, аргументативен коментар. За следна оваква реплика, ќе кркаш бан од тема затоа што не ти е првпат, а и не гледам конструктивен придонес тука од твоја страна.
Феминистите немаат напревено конструктивен придонес последниве десет години. Ајде. Do it. Докажи дека си лесно тригериана како сите апосмематички феминацистки.
 

Kajgana Shop

На врв Bottom