Фан клуб на "Meкларен Мерцедес Ф1"

Dzish

unlike any other...
Член од
15 февруари 2007
Мислења
13.994
Поени од реакции
2.687


Темава ја започнувам пошто сум фан на M`claren Mercedes (без резлика на возачот што го управува болидот). Стално се во врвот на Формула 1 и секогаш се лути ривали со конкуренцијата од Ferrari. Што мислите дека ке направат оваа сезона? Дали Алонсо ке си го задржи бројот 1 на болидот?
 
Член од
26 јануари 2007
Мислења
2.702
Поени од реакции
27
Ако продолжи Алонсо како денес...не!

Повеќе навивам за Хамилтон, навистина батето се докажа! Секоја му чест!
 

Dzish

unlike any other...
Член од
15 февруари 2007
Мислења
13.994
Поени од реакции
2.687
Глупо е шо нема трка речиси цел месец.... А наредната се вози во Шпанија домашната на Фернандо така да се очекува победа на Мекларен и Алонсо!
 

Mlad_man

Sine Qua Non
Член од
20 април 2007
Мислења
3.475
Поени од реакции
207
I ja sum fan za timot no sepak imam i omileni megu vozacite. Alonso i Hamilto ne deka vozat u Mclaren tuku zs dobro vozat i ova moze ke bide predavnicki, no navivam i za Kimi Raikonnen zatoa sto vozese za Mclaren tuku ima i talent coekot
 

Mlad_man

Sine Qua Non
Член од
20 април 2007
Мислења
3.475
Поени од реакции
207
A i dali znaete FAN forum za MCLAREN MERCEDES ako znaete aj ve molam ziti se pratete
 

bad_boy

Шчо САќАШ Мори
Член од
25 јануари 2007
Мислења
292
Поени од реакции
6
И јас навивав за мекларен, ама зш се префрли кими, и јас се префлив на ферари. Во формула не навивам за болиди туку за возачи.
 
Член од
26 јануари 2007
Мислења
2.702
Поени од реакции
27
Јас за болиди навивам...јас сум за Ferrari...I like the italian spirit иако сум фан на германците во однос на инженеринг...(самиот nick кажува)
 

Dzish

unlike any other...
Член од
15 февруари 2007
Мислења
13.994
Поени од реакции
2.687
И јас... Во формула навивам за Мекларен кој сака нека го вози...
 

Mlad_man

Sine Qua Non
Член од
20 април 2007
Мислења
3.475
Поени од реакции
207
Dali ve zastrasuva apgrejdot na bolidot na formula s velat deka za vo spanija ke go imaat?


Mene iskreno ne zs i MCCLAREN ke ima nov bolid naskoro pa ke bidat i tie brzi
 
Член од
2 април 2007
Мислења
2.875
Поени од реакции
4
hi

Dzish напиша:
Темава ја започнувам пошто сум фан на M`claren Mercedes (без резлика на возачот што го управува болидот). Стално се во врвот на Формула 1 и секогаш се лути ривали со конкуренцијата од Ferrari. Што мислите дека ке направат оваа сезона? Дали Алонсо ке си го задржи бројот 1 на болидот?
zdravo druze kako e jas sum cel zivot za mc laren mercedes i celo vreme se kontriram so simpatizeri na ferrari .
pozdrav do nedela:tv::vozbud:
 

Mlad_man

Sine Qua Non
Член од
20 април 2007
Мислења
3.475
Поени од реакции
207
Ajde sea u barcelona ke tepame
 

Dzish

unlike any other...
Член од
15 февруари 2007
Мислења
13.994
Поени од реакции
2.687
Па во Барса на жалост не победивме заради грешката на Алонсо во првиот свиок (затоа кисело седеше на 3-то место пред својата домашна публика). Важно е тоа што Хамилтон дојде на 1 место во генерален пласман (а нема ни една победа), а Мекларен води со 9 бода пред Ферари во конструктори. Искрено во наредниве неколку трки очекувам Хамилтон да се качи на победничкото место на пиедесталот.
 

Mlad_man

Sine Qua Non
Член од
20 април 2007
Мислења
3.475
Поени од реакции
207
Abe ne bese negova greska toj otide da pomine ama masa imase prednost i go zatvori so toa so toj za da ne se sudri izleta malku.
 

Dzish

unlike any other...
Член од
15 февруари 2007
Мислења
13.994
Поени од реакции
2.687
Ајде малце живнете ја темава... Јас лично ја очекувам првата победа на Хамилтон викендов. Дечкото е :zver:
Се надевам дека ке победи Мекларен, ако не Хамилтон, Алонсо!
 

Џои

КИНЕКТиран
Член од
1 февруари 2007
Мислења
8.406
Поени од реакции
2.076
Хамилтон стварно ме изненадува батето алал му вера, тоа возење стварно не го очекував од него.Баш сега гледав нешто на интернет на загревањево во Монако им бега на сите по 3 секунди.Утре победата е негова нема бегање.
 

Kajgana Shop

На врв Bottom