Фан клуб:Црвена Звезда

GROBAR1986

САМО ПАРТИЗАН
Член од
16 септември 2007
Мислења
627
Поени од реакции
92
abe samo partizan zvezda finale priznavam drugo nisto se egola voda aj da dae gospod da se padname u finale ali nebe oni namerno ke gubat kao so vikase toj nivnio trener mislam pred dve sezoni "BOLJE DA IDEMO NA PARTIZAN SAD I DA IZGUBIMO DVE UTAKMICE NEGO U FINALU"
 
Член од
4 ноември 2008
Мислења
1.330
Поени од реакции
80
Во четврток во 20:15 1/2 од НЛБ лига Црвена Звезда-Партизан во Арена ке биде интересно.И да пробаме барем ова да им го земеме на Партизан инаку уште една лоша сезона:toe:
 
Член од
10 април 2009
Мислења
17
Поени од реакции
0
Нема да ни го земете ама ајде имајте надеж до четврток.:D
 
Член од
16 јули 2007
Мислења
12.497
Поени од реакции
4.070
Партизан е појак,поквалитетен од нас тука нема што...
Но јас верувам во Пешич , верувам во момците и знам дека можат да изнендат :)
 
Член од
16 јули 2007
Мислења
12.497
Поени од реакции
4.070
Дојде и тој ден.Полуфинле Звезда-Партизан,ајде Звездо !!!!!!!
 
Член од
4 ноември 2008
Мислења
1.330
Поени од реакции
80
Играат во 8 и 30 па ќе видиме кој ќе победи
Е добро бе 10 поста напиша "ке видиме ке видиме" добро е разбравме дека ке видиме вечер:icon_roll

У курац пак изгубивме.Тој кретенот Весели ни ја доби утакмицата:(:(
 
I

InF3cTeD

Гостин
:toe: квалитетот пресуден...Партизан се поквалитетни и тепаа
 

vac 13

партизановец
Член од
21 мај 2008
Мислења
5.426
Поени од реакции
530
Добро не е тоа тоа,не се деца па да промашуваат слободни ама тоа е,10-19 имаа едно време додека пратев,не знам до крај како било.
 
Член од
16 јули 2007
Мислења
12.497
Поени од реакции
4.070
Јас лично сум задоволен од сезоната.Имаме многу млади играчи,а странците не ни ги биваше.Имаме квалитетни спонзори,следната сезона ќе се донесат поквалитетни странци и уште некој играчи и ќе биде се ок :)
Волим те ЗВЕЗДО :pipi:
 
Член од
15 мај 2008
Мислења
11
Поени од реакции
0
Јас лично сум задоволен од сезоната.Имаме многу млади играчи,а странците не ни ги биваше.Имаме квалитетни спонзори,следната сезона ќе се донесат поквалитетни странци и уште некој играчи и ќе биде се ок :)
Волим те ЗВЕЗДО :pipi:
2020год. ќе бидете први не се секири.:smir:.Треба да бидеш задоволен.п.с И ние имаме млади играчи па ѓи ебеме на Панатинајкос,Лотоматика,Уникаха...Славиче се титула ПАРТИЗАН је ШАМПИОН:vozbud::vozbud::vozbud::vozbud::vozbud::vozbud:
 
Член од
16 јули 2007
Мислења
12.497
Поени од реакции
4.070
2020год. ќе бидете први не се секири.:smir:.Треба да бидеш задоволен.п.с И ние имаме млади играчи па ѓи ебеме на Панатинајкос,Лотоматика,Уникаха...Славиче се титула ПАРТИЗАН је ШАМПИОН:vozbud::vozbud::vozbud::vozbud::vozbud::vozbud:
Благодарам на стручното мислење,како ти текна ова еј ?
Ајт биди ми поздравен сега :)
 

vac 13

партизановец
Член од
21 мај 2008
Мислења
5.426
Поени од реакции
530
Благодарам на стручното мислење,како ти текна ова еј ?
Ајт биди ми поздравен сега :)
Кога ќе видиш до некаде е во право.
Весели игра полна минутажа,90-та година е роден.
Трипковиќ,Тепиќ имаат по 22,Трипковиќ и Величковиќ по 23.Сите се млади.
Звезда сепак не игра со 16-17 годишни играчи,не може да вадите алиби идната сезона,па идната сезона.Ама сепак ваше право си е.Искрено ти го пишувам ова немој да го сфатиш како провокација:smir:
 

Kajgana Shop

На врв Bottom