Фан клуб: Реал Мадрид

Статус
Затворена за нови мислења.

moni <3 real

ти никад нема да влезеш.
Член од
27 јуни 2009
Мислења
1.466
Поени од реакции
667
Честито победа !!
не бев во МК , така да немав можност да гледам баш ...
гледам некои доста изненадувале :)
бравоС
 

Drettica

Graxhanin of Severstan
Член од
24 ноември 2008
Мислења
12.625
Поени од реакции
14.931
Честито победа !!
не бев во МК , така да немав можност да гледам баш ...
гледам некои доста изненадувале :)
бравоС
Браво лешперу си се пофали дека си шетала :pos:
 
Член од
21 септември 2008
Мислења
14.472
Поени од реакции
13.967
^ Немојте пак да почнувате со ова плс, кој ќе ги трпи, доста ни беа мислам до сега, да оладиме малце со овие муабети бар до следново Ел Класико кое ни претстои..

п.с нарачавте маички бе ?
 

Шурикен

Hard Core !
Член од
8 ноември 2008
Мислења
6.559
Поени од реакции
4.072
Ај некој ако ја има нека ја сликне и да видам дали е испаднато како што се планирало... ?
 
Член од
10 декември 2009
Мислења
534
Поени од реакции
87
У пич*у матер,денес беше краен рок....
Плаќањето за маичките кое беше планирано до денес до 17:00 часот ќе го продолжиме до среда со цел повеќе Мадридисти да платат и повеќе да имаме исти маички. Поздрав Мадридисти ! ПЛАЌАЈТЕ ДО СРЕДА !
 
Член од
18 јуни 2009
Мислења
2.194
Поени од реакции
1.406
У пич*у матер,денес беше краен рок....
Македонски Портал за Реал Мадрид
Плаќањето за маичките кое беше планирано до денес до 17:00 часот ќе го продолжиме до среда со цел повеќе Мадридисти да платат и повеќе да имаме исти маички. Поздрав Мадридисти ! ПЛАЌАЈТЕ ДО СРЕДА !
^ме претркал KALJO
 
Статус
Затворена за нови мислења.

Kajgana Shop

На врв Bottom