Фан клуб: Реал Мадрид

Статус
Затворена за нови мислења.
Член од
21 септември 2008
Мислења
14.507
Поени од реакции
14.149
Како без мотив да играат бе, па зарем киксот на Барса не им е доволен мотив ?

Али добро. Мора да има и вакви натпревари, не може сите по 6 - 0 да ги добиваме,
 

Freddy Krueger

The Dream Master
Член од
18 март 2009
Мислења
2.236
Поени од реакции
2.028
Како без мотив да играат бе, па зарем киксот на Барса не им е доволен мотив ?

Али добро. Мора да има и вакви натпревари, не може сите по 6 - 0 да ги добиваме,
абе тоа да,ама поарно 1 или 2 0 да тепаме одколку 3 2...
 

Божино

4815162342
Член од
27 јуни 2007
Мислења
8.596
Поени од реакции
13.281
Вака-така, лупнавме 4 гола, Кака' се почесто ќе биди ставан во игра, првата гол, сеа асистенција...
 

Drettica

Graxhanin of Severstan
Член од
24 ноември 2008
Мислења
12.625
Поени од реакции
14.932
Што ќе ни е трет напаѓач кога го имаме Игуаин :pos:
 
Статус
Затворена за нови мислења.

Kajgana Shop

На врв Bottom