Фан клуб: Работнички

Член од
23 ноември 2010
Мислења
202
Поени од реакции
6
Mislam deka bevme neshto povekje od 150 luge vo kisela voda,levata tribina beshe polna:)
toa e moja procenka :))) neznam tacno ... kolku i da bevme si projdovme odlicni , se navivase bez prestan cela utakmica ...

MOMCI VO SABOTA ... 1/2 so Feni igrame Kup !!!
kartite mozat da se kupat samo i SAMO ВО ТОБАКОТО КАРШИ ФЛУИД ВО ЛЕПТОКАРИЈА! ЦЕНА 100 ден!!!
 
Член од
1 октомври 2010
Мислења
368
Поени од реакции
29
tebe ic kur da ne te boli i vie bolji nema da pominete
jebiga nov poraz od seljacite feni, ovoj pat so 72-65
abe da ne ste bile na nekoja tabla sinoka pa tripate? so vi e na vas be? od 1 post so napisav deka nie od 1060 sme naj jaka podgrupa ve fati paranojata i si napraivte 300 filmovi. fakt e deka 1060 sme naj jaka ekipa u cpb i toa nekomu izglea ne mu se sviga. so kur ne e jasno? koj barase rcka so nas si dobi po glava. moabetot mi bese deka vo sekoja navijacka grupa si ima edna grupa sto e glavna. taka vo delije se glavni belgrad bojs, vo grobari alcz. u cpb glavni sme nie. toa e toa. nie ne se zakacame so nikogo toa od prosliot pat neka bide lekcija za site. stom nas pripadnik nekoj zakaca nie site sme dolzni da go branime. i pak ke kazam ne si igrajte so ogin ne turajte u usta luge od gorce
sedete si mirni i krstete se u nas da ne vi se desi havarija kako na tie u duplata dvojka
a ti be konju sto pases i-li pusis treva nemoj ti na mene ip adresi kurac palac da ne te snajde nesto nepredvideno. on ke mi kazuel mi probil ip adresa. ako znaes koj sum ke me najdes lesno po ip adresata a ne da mesas babi i zabi i da spomnuvas treti luge ovde. RED BOY se pretstavuvas kako covek od gorce a pisuvas protiv covek od gorce. toa u nase maalo go nema. se gleda deka si nekoj centarski peder ili nekoj maneken stom taka zboris. drzi si ja ustata zatvorena da ne ti ja zatvorime nie! gorce ne e centar da ogovara svoi luge toa moze samo vo pederski maala da go ima! RED BOY ti i ponatamu probivaj ip adresi a ja na sve zensko sto imas u familija da im gi probijam membranite ako imas nekoj nevina socuvana
pozdrav od ekipata na klipov
nego imajte u glava deka treba da napunime cela sala za na sledno derbi da im pokazeme na seljacite kako grmi gratski park.
VALDA TI VO SETO OVA NE SE PRONAOGJAS A U ZADNJE VREME I :drk::drk::drk: NA CENTAR PA I IMAS GOLEMA ZELBA DA BIDES KAKO CENTARCITE
POVTORNO KE KAZAM PROCITAJ GO TOA EDINSTVENI STO PISUVA I KE SVATIS DEKA NE E RABOTATA U NAJAKI POJAKI TEPACI I NEZNAM SO NEGO TAMU SME SITE EDNO SITE SME
<3<3<3<3<3<3<3<3<3 CPB <3<3<3<3<3<3<3<3
 
Член од
10 март 2011
Мислења
23
Поени од реакции
3
VALDA TI VO SETO OVA NE SE PRONAOGJAS A U ZADNJE VREME I :drk::drk::drk: NA CENTAR PA I IMAS GOLEMA ZELBA DA BIDES KAKO CENTARCITE
POVTORNO KE KAZAM PROCITAJ GO TOA EDINSTVENI STO PISUVA I KE SVATIS DEKA NE E RABOTATA U NAJAKI POJAKI TEPACI I NEZNAM SO NEGO TAMU SME SITE EDNO SITE SME
<3<3<3<3<3<3<3<3<3 CPB <3<3<3<3<3<3<3<3
znaci neam namera da se zamaram so dokazuvanje i objasnuvanje. glejte da se sobereme sto vise za kupot u boris i da probame da ideme u finale. a toa koj na kogo drka neznam. neznam dali nie od gorce sakame da sme kako centarcite ili oni dase kako nas. dosta se palite so toa sto rabotnicki bil centarski klub. da ne e na tatko vi rabotnicki pa centarski klub. ako e centarski znaci treba da go branite samo vie centarcite. a ako ne sme nie ekipa 1060 vlae kozle kisela voda i drugi tesko si na klubot da treba vie da go branite
 

Near

Рандом лик од соседството
Член од
26 март 2009
Мислења
4.206
Поени од реакции
6.557
1200 карти сте побарале за купот? Дај бе не си правите Бајрам со умот,кога оваа сезона 1200 гледачи у парк сте се собрале?? Не зборам за навивачи,ТУКУ ЗА ГЛЕДАЧИ. Или 200 карти ќе одат кај вас,а 1000 ќе се делат бесплатно на улица


************
 
Член од
20 јануари 2011
Мислења
153
Поени од реакции
17
znaci neam namera da se zamaram so dokazuvanje i objasnuvanje. glejte da se sobereme sto vise za kupot u boris i da probame da ideme u finale. a toa koj na kogo drka neznam. neznam dali nie od gorce sakame da sme kako centarcite ili oni dase kako nas. dosta se palite so toa sto rabotnicki bil centarski klub. da ne e na tatko vi rabotnicki pa centarski klub. ako e centarski znaci treba da go branite samo vie centarcite. a ako ne sme nie ekipa 1060 vlae kozle kisela voda i drugi tesko si na klubot da treba vie da go branite
koj si be ti ziti se dali voopsto ides so nas na utakmici...???????????
 
Член од
20 март 2011
Мислења
5
Поени од реакции
0
поголемиот дел од картите се продадени па сеа ти види!!!

--- надополнето ---

после она вчера на тренингот не останува ништо освен победа

--- надополнето ---

koj si be ti ziti se dali voopsto ides so nas na utakmici...???????????
se znaete vie dobro:))))
 
Член од
23 јануари 2009
Мислења
10.640
Поени од реакции
2.504
Кога почнува првиот натпревар или шоуто не е битно т.е кога почнува преносот?

--- надополнето ---

Каква утакмица :vozbud:

Koнечно квалитетот на виделина,со помош на ЦПБ да се тепаат Кавадарчани.ЧЕСТИТО!!

--- надополнето ---

Утре ќе биде пекол./
 
Член од
8 декември 2009
Мислења
2.706
Поени од реакции
2.181
Одлична утакмица, честито победа... Да се надеваме и утре на сличен натпревар ( квалитетен ) и нека победи подобриот
 
  • Ми се допаѓа
Reactions: Syn
Член од
20 јануари 2011
Мислења
153
Поени од реакции
17
LOZARI I FA IMAAT NESO ZAEDNICKO ..... UKRADENI TRANOSVI !!! hahahahahahaha
 

Rabrobil

Seduce and Destroy
Член од
1 јули 2010
Мислења
886
Поени од реакции
294
Лелелелеле ќе гори Борис ко никад до сеа ја мислам...

--- надополнето ---

 
Член од
27 ноември 2007
Мислења
30.365
Поени од реакции
68.029
Мореее сте тепале брее:)
Не ми се веруваше кога ми кажа татко ми :)
МЗТ-Работнички во финале, прв пат после којзнае која година.
Уф ќе биде јака утакмица :tv:
Браво и за трансот:)
Колку бевте, навивање како?:)
И од Неготино едно комбе поддршка имавте:)
 
Член од
8 декември 2008
Мислења
643
Поени од реакции
41
Каков ден, двата клуба ми тепаа :))) пресреќен сум, навивањето поима немам како беше зошто ја гледав на телевизија и се концентрирав само на играта на Работнички.
П.С. Брваво за трансот Козари :back:
 
Член од
27 ноември 2007
Мислења
30.365
Поени од реакции
68.029
Каков ден, двата клуба ми тепаа :))) пресреќен сум, навивањето поима немам како беше зошто ја гледав на телевизија и се концентрирав само на играта на Работнички.
П.С. Брваво за трансот Козари :back:
Тие за навивачи ли ги сметаш бре :pos:
Повеќе души ќе се соберат за на Пеилистер него ли за Тиквеш/Фени :pos:
Винари на секоја утакмица ги бркаат, и во Кавадарци им беа (овие не возвратија гостување), и на Кожув-Вардар Неготино демек беа со Фантоми, и таму ќе го јадеа сред Гевгелија, и после се фураа божем ќе им оделе на кошарка гостување на Вардар-Кожув, и таму не отидоа. И во Кавадарци беа на инцидентите заедно со ЦПБ. И денес едно комбе им пратија, и мерак ќе ми биде ако баш они им го земале знамето :bip:
 

Near

Рандом лик од соседството
Член од
26 март 2009
Мислења
4.206
Поени од реакции
6.557
Само ќе кажам...на пичкарски начин,со помош на полиција и на "неутрални" гледачи и бабами ќе успее да ви ги украде сите знамиња. Исто така,бевте ОЧАЈНИ освен во моментите кога се кршеше резултатот,тогаш цела трибина урлаше...кога губевте-никој не пееше. Поздрав
 
Член од
8 декември 2008
Мислења
643
Поени од реакции
41
Тие за навивачи ли ги сметаш бре :pos:
Повеќе души ќе се соберат за на Пеилистер него ли за Тиквеш/Фени :pos:
Винари на секоја утакмица ги бркаат, и во Кавадарци им беа (овие не возвратија гостување), и на Кожув-Вардар Неготино демек беа со Фантоми, и таму ќе го јадеа сред Гевгелија, и после се фураа божем ќе им оделе на кошарка гостување на Вардар-Кожув, и таму не отидоа. И во Кавадарци беа на инцидентите заедно со ЦПБ. И денес едно комбе им пратија, и мерак ќе ми биде ако баш они им го земале знамето :bip:
Па и не ги сметам баш за навивачи, затоа и Козари ги пишав, со 1 гостување у сезона не ни можат да бидат, а тоа што им го зимаат на чкембари, тоа е општо познато, како беше она:

Сељаци сте големи
дупнати куртони
по вас Лозари лудуваат... :))))

П.С. Може појаснување како е земена заставата?! Може и ПП
 

Kajgana Shop

На врв Bottom