Фан клуб: Работнички

city park boy

Red Legend Sınce
Член од
30 март 2007
Мислења
2.338
Поени од реакции
22
Без бои, без обележја, утре сите сложно да застанеме како Македонски браќа за борба за татковината
Утре 11:30 Плоштад и одиме на Кале!!!!
 
Член од
8 декември 2008
Мислења
643
Поени од реакции
41
Ве молам да се воздржиме сите од коментари и реплицирање на индијанците, посебно од оние кои не биле присутни за да не се шират дезинформации!!!
 
Член од
23 јуни 2007
Мислења
134
Поени од реакции
8
не сум навивачки активен ама ке ви кажам еден НОТОРЕН ФАКТ....Скопје има само ЕДНА НАВИВАЧКА ГРУПА ВО ПРАВА СМИСЛА НА ЗБОРОТ

КОМИТИ !!!!!
 
Член од
23 декември 2007
Мислења
385
Поени од реакции
16
Боже незнам шта ми јееее,пале ми се џамијее,сваке ночи у мом снууу...џамије у пламенууу! АЈДЕ НА 19и СИТЕ МАКЕДОНЦИ НА НОЗЕ! ЦПБ,ФЕМИЛИ,ЧКЕМБАРИ,ВОЈВОДИ,ЛОЗАРИ,МАЈМУНИ,ОВЧАРИ СИТЕ ПРОТИВ Албанците! ЕДНА Е МАКЕДОНИЈА И НЕ ЈА ДАВАМЕ!

АБРЕ МАКЕДОНЧЕ,КАДЕ СЕ СПРЕМАШ ,БОРБА ТЕ ЧЕКА БОРБА ЗА СЛОБОДА,БОРБА ТЕ ЧЕКА БОРБА ЗА СЛОБОДА!

НЕКА РАЗБЕРАТ КЛЕТИТЕ Албанци МАКЕДОНСКО ИМЕ НЕМА ДА ЗАГИНЕ!

МРТОВ албанец - ДОБАР албанец! МАКЕДОНИЈА!
 

Goran Bt

локал патриот
Член од
28 јуни 2009
Мислења
8.819
Поени од реакции
7.110
:eek:ftopic:
Гледам ќе има пак протест сабота така се најавува на фб но никаде не видов ваш официјален став околку тоа дали ќе учествувате :smir:
па ако може одговор по ПП :salut:
 
Член од
23 декември 2007
Мислења
385
Поени од реакции
16
Има направено ивенти на фб..од сите градови и населби во Скопје..мислам дека ќе присуствуваат..Во Сабота нема обележја од клубови..единствен обележај ке биде ЦРВЕНО-ЖОЛТАТА боја! СМРТ ИЛИ СЛОБОДА!
 
M

marko 1996

Гостин
:eek:ftopic:
Гледам ќе има пак протест сабота така се најавува на фб но никаде не видов ваш официјален став околку тоа дали ќе учествувате :smir:
па ако може одговор по ПП :salut:
Оваа сабота присуствуваа видов околу 10-15 членови на цпб што јас лично ги знам , други може имало ама не ги знам верувам и во сабота ке бидат на кале :)
 

Kajgana Shop

На врв Bottom