Фан клуб: Работнички

Член од
6 мај 2010
Мислења
189
Поени од реакции
15
AKO NE STE PICKI VRATETE JA TRIBINATA VO PARK VO PRVOBITNO STANJE A NE DA JA NAMALUVA

bravo bravo i vikas molea i gi postedivte ne gi pipnavte ili se isplasivte od nesto da ne se ukocivte aj ubavo objasni tuka ne se zezaj,znam deka ste jaki so kamenja ste frlile po nekoj i toa a vo bliskata sredba ste se blokirale.
Pa ti da dojdes vo Aerodrom napad da napravis svesen si sto ke ti se desi ke ni bides mazuretka 2 nedeli :)))

Како прво сите знаеме со камења кој се најјаки , второ за у вашиот јак аердором доѓаат 200-300 души вие ЈАКИТЕ вршите напад со КАМЕЊА , овие ви се пуштаат со песници како мужи а не како пичиња вие по влезови бегате со ова све е јасно , доѓање у аеродром вршење напад од ваша страна со вашето најјако оружје КАМЕН, вие го јадете. Видовте што ви се деси кога дојдовте у К1 прашај го дечкото со голф 1 најдобро си знае! А за камерите на секоја утакмица има , и ти убаво знаеш на 1 утакмица највеќе 2 немаше камера имаше нешто проблеми џабе јадеш бурек на празно. Со текстов горе свати дека сте најголеми пички? Дека само јадете бурек на празно? Дека како што некој ве слуша само вие праите напади ама глеј чудо на дербито имаше ваши 2-3 дуксери , 3-4 маици неколку шалови а од кај вас бедно 2-3 маици . Не ви е срам да јадете бурек? Дај доста збориш кога се брукаш , само јадеш бурек на темва сите ти се смеат сваќаш? Ја да сум на ваше место не би отворил уста , јадење бурек среќен празник на нежните а вие со голи гзови се сликате? И после тоа не ви е срам да зборите?

Мојата дискусија со кретени како тебе и компанија завршува тука!

hehehehhee
dobar si ovie vicovi vi gi kazuva el komandate koga ke ve sedne i koga vi drzi sostanoci po naselbi:)))
dobar si daj do sega sto ste idele vo aerodrom sliki ili video ke se vidi deka vi falat najmalku 7-8 pati.
Bravo za tebe izgleda ne se sekavas na postari nastani koga begate na sopstvena tribina vo park ke ima se bara snimkata,ne se sekavas na beganjeto okolu tezgi na pazarot na bunjakovec,ne se sekavas na najnovovo vo centar koga spas da najdat tvoite opasni frendovi se zaklucile vo ramstor.
Izgleda ne se sekavas na tvojot komandat sto ti dava prazni soveti sto mu se desi.
Ne se celici so golf 1 koga na ruzveltova se desilo koga ke se desi toa vo aerodrom i pizdi edni sto ne vlegovte vo sala togas koga sme begale po vlezovi kaj bevte vo sala ne ve vidov.
DALI SE SEKAVAS KOGA PLACEVTE KAKO MALI DECA LEGNATI I GUSNATI VO NASA SALA KOGA SI JA DEMOLIRAVME SALATA

P.S.VI FALAT USTE EDNO 15 NASELBI DA SE SOBERETE PA TOGAS KE PRAVIME MUABET.
I FALA SAMO KUPUVAJTE GI MAICITE I DUKSOVITE :)))
I PICKI EDNI SEKOJ DEN STE VO SALA KAJ NAS VE IMA DA GLEDATE KAKO FAMILY NAVIVA :))
 
Член од
29 јули 2008
Мислења
262
Поени од реакции
34
hehehehhee
dobar si ovie vicovi vi gi kazuva el komandate koga ke ve sedne i koga vi drzi sostanoci po naselbi:)))
dobar si daj do sega sto ste idele vo aerodrom sliki ili video ke se vidi deka vi falat najmalku 7-8 pati.
Bravo za tebe izgleda ne se sekavas na postari nastani koga begate na sopstvena tribina vo park ke ima se bara snimkata,ne se sekavas na beganjeto okolu tezgi na pazarot na bunjakovec,ne se sekavas na najnovovo vo centar koga spas da najdat tvoite opasni frendovi se zaklucile vo ramstor.
Izgleda ne se sekavas na tvojot komandat sto ti dava prazni soveti sto mu se desi.
Ne se celici so golf 1 koga na ruzveltova se desilo koga ke se desi toa vo aerodrom i pizdi edni sto ne vlegovte vo sala togas koga sme begale po vlezovi kaj bevte vo sala ne ve vidov.
DALI SE SEKAVAS KOGA PLACEVTE KAKO MALI DECA LEGNATI I GUSNATI VO NASA SALA KOGA SI JA DEMOLIRAVME SALATA

P.S.VI FALAT USTE EDNO 15 NASELBI DA SE SOBERETE PA TOGAS KE PRAVIME MUABET.
I FALA SAMO KUPUVAJTE GI MAICITE I DUKSOVITE :)))
I PICKI EDNI SEKOJ DEN STE VO SALA KAJ NAS VE IMA DA GLEDATE KAKO FAMILY NAVIVA :))
Доказ дека не е убаво да се мешаат стероиди и афетамини.
 

city park boy

Red Legend Sınce
Член од
30 март 2007
Мислења
2.338
Поени од реакции
22
Вака сеа, пишувам пост по којзнае колку време, како прво поздрав до нашите членови тука на форумов.
Значи вака...

Остај те ги мајмуниве нека си се палат гледате и сами дека патат од комплекси, малце им е нивната тема па напнуваат и на оваа
Испаднете попаметни и баталете ги овие муабети кој, што,кога и како направил,се симнувате на нивно ниво
Ако веќе сакате да дискутирате,дискутирајте околу кошарка и навивање баталете ги аеродромските муабети од типот
ја поминувам од аеродром ти поминуваш од центар, ја пред пет години тепав еден ја пред десет и слично..
БАТАЛЕТЕ ГИ сеуште патат по она што ние веќе го имаме поминато одамна а и она што се случува во моментов

Послушајте ме.....Не реплицирајте на нивните безвредни провоцирачки постови!

Поздрав
 

FamilyAerodrom

1996/97
Член од
2 февруари 2009
Мислења
283
Поени од реакции
7
Вака сеа, пишувам пост по којзнае колку време, како прво поздрав до нашите членови тука на форумов.
Значи вака...

Остај те ги мајмуниве нека си се палат гледате и сами дека патат од комплекси, малце им е нивната тема па напнуваат и на оваа
Испаднете попаметни и баталете ги овие муабети кој, што,кога и како направил,се симнувате на нивно ниво
Ако веќе сакате да дискутирате,дискутирајте околу кошарка и навивање баталете ги аеродромските муабети од типот
ја поминувам од аеродром ти поминуваш од центар, ја пред пет години тепав еден ја пред десет и слично..
БАТАЛЕТЕ ГИ сеуште патат по она што ние веќе го имаме поминато одамна а и она што се случува во моментов

Послушајте ме.....Не реплицирајте на нивните безвредни провоцирачки постови!

Поздрав
Тука ги измеша брзините.Иначе за другиот дел од постот и ја ке се сложам со тебе.Нека се манат од докажување со нас
 
Член од
27 ноември 2007
Мислења
30.365
Поени од реакции
68.030
Работнички-Фени одложена за недела, поради ракометниот натпревар Вардар-Копенхаген :icon_mrgr
Толку од курчењето на некои ваши помлади поединци дека кур ги боли за Вардар, кога главните си знаат што ќе се случеше ако мечот си играше во сабота :icon_mrgr
Поздрав :salut:
 
Член од
1 октомври 2010
Мислења
368
Поени од реакции
29
hehehehhee
dobar si ovie vicovi vi gi kazuva el komandate koga ke ve sedne i koga vi drzi sostanoci po naselbi:)))
dobar si daj do sega sto ste idele vo aerodrom sliki ili video ke se vidi deka vi falat najmalku 7-8 pati.
Bravo za tebe izgleda ne se sekavas na postari nastani koga begate na sopstvena tribina vo park ke ima se bara snimkata,ne se sekavas na beganjeto okolu tezgi na pazarot na bunjakovec,ne se sekavas na najnovovo vo centar koga spas da najdat tvoite opasni frendovi se zaklucile vo ramstor.
Izgleda ne se sekavas na tvojot komandat sto ti dava prazni soveti sto mu se desi.
Ne se celici so golf 1 koga na ruzveltova se desilo koga ke se desi toa vo aerodrom i pizdi edni sto ne vlegovte vo sala togas koga sme begale po vlezovi kaj bevte vo sala ne ve vidov.
DALI SE SEKAVAS KOGA PLACEVTE KAKO MALI DECA LEGNATI I GUSNATI VO NASA SALA KOGA SI JA DEMOLIRAVME SALATA

P.S.VI FALAT USTE EDNO 15 NASELBI DA SE SOBERETE PA TOGAS KE PRAVIME MUABET.
I FALA SAMO KUPUVAJTE GI MAICITE I DUKSOVITE :)))
I PICKI EDNI SEKOJ DEN STE VO SALA KAJ NAS VE IMA DA GLEDATE KAKO FAMILY NAVIVA :))[/QUOTE]

abe ne seri koa neznaes seljacana od aerodrom najgolema se picki so nozevi idat i so sea sakas da kazes jaki ste.. ne ste be brat ne ste bile nema ni da bidete ako ste mazi so race ne so nozevi kreteni gadni aj tamu u nasleba na dzoint ne tuka po forumi blamiranje FARMERI SELODROM
 

city park boy

Red Legend Sınce
Член од
30 март 2007
Мислења
2.338
Поени од реакции
22
Тука ги измеша брзините.Иначе за другиот дел од постот и ја ке се сложам со тебе.Нека се манат од докажување со нас
Sreken rodenden Grne So najgolemi zelbi da ni doneses sampionska titula ovaa godina!!!

Sreken rodenden i po moznost titula so mzt :))

Sreken Rodenden Grne i titula godinava so nasiot MZT ;)
...
Sreken Rodenden se najubavo i pehar ovaa sezona

Grne srekjen rodenden, se najdobro i daj Boze titula godinava :))

Среќен Роденден, се Најубаво и Титула со МЗТ годинава.. :)

Srekjen rodenden grne se najbolje i ovaa godina dupla titula so MZT :))

Sreken rodenden Grne.. se najdobro i edna titula godinava :))

Sreken rodenden sine...da si mi ziv i zdrav...se sto ke posakas da ti stane realnost i ovaa godina titula :))

sreken rodenden grne se najubavo pa i titula barem edna u godinava !!!!!

sreken rodenden, sve najubavo i titula godinava :)

MZT SKOPJE Мала реплика до оние кои што имаа замерки кон навивањето и првенствено неосновано ги критикуваа луѓето кои вчера го водеа навивањето. Тоа се момци кои 24/7 живеат за групата, учествуваат во секој сегмент од навивачкиот свет и се трудат орга...низацијата и навивањето да го кренат на повисоко ниво. Тоа што некој мисли дека тие луѓе немаат авторитет е голема заблуда. Друга работа е што е тешко да се натера маса од 1500-2000 луѓе да пее кога нејзиниот клуб губи, а претходно да имал 10 поени предност. Поддршка ние секогаш ќе дадеме, но таа поддршка треба првенствено да се заслужи!

Gorjan Hristovski Odlicno navijanje mladici bravo. Za zal Koki debeliot na najbezobrazen nacin ni pokaza zosto go vikaat komandant, a pederite izgledaa kako ceta. I kaj nas bese taka ama porano, i porano sme gubele i po 50 razlika ama sme bile kako eden. De...neska imase mnogu kapcinja, salcinja, naocarcinja. Deneska nekolku pati mi se cudea koj e ovoj budalava sto se dere, a 5-6 mladici pisuvaat SMS za zal kaj nas stana rabotata da e sema da odis na utakmica. Idracite i trenerot moze da najdat opravduvanje za porazot, los den, gi ponela atmosferata izgorele vo zelbata, KOE E NASETO OPRAVDUVANJE·





Сеуште мислиш дека сум ги измешал брзините?
 
Член од
21 мај 2008
Мислења
545
Поени од реакции
110
ДА! А ти сеуште мислиш дека 14 трофеи можат да ве направат многу напредна група?
A ti do koga ke mislis deka pointeresno e da go drvis tuka za tim za kogo ne navivas nego li da odis vo temata na "tvojot tim" i tamu da drvis ??? Moze li taka bar 4 dena ?? Ako nemas tema ili nemas dovolno informacii da zapocnes tema vo vasiot fan klub eve ti ideja od mene...."Licitiranje za nov vodza vo nasite redovi pribidejki sme nezadovolni od segasnite....." temava nema vrska so basket ama odamna uvidovme tuka deka ste nisto poveke nego li ultrasforumasi togas temava e cista 10ka za vas.....

Aman,nemojte DOSTA E !!!!
 

FamilyAerodrom

1996/97
Член од
2 февруари 2009
Мислења
283
Поени од реакции
7
не го дрвам само неможам да се воздржам да не искоментирам на одредени тешки глупости со кој сакате да се направите паметни, и не ми е уопште интересно а гледам и тебе, така да заобиколи ги моите постови и онака се малце во оваа тема.
 
Член од
21 мај 2008
Мислења
545
Поени од реакции
110
не го дрвам само неможам да се воздржам да не искоментирам на одредени тешки глупости со кој сакате да се направите паметни, и не ми е уопште интересно а гледам и тебе, така да заобиколи ги моите постови и онака се малце во оваа тема.
Nekoj se pravat ludi,nekoj pametni nekoi pak imaat postovi na mesto....zatoa ne generaliziraj za site.....
Sto se sluci na derbivo se sluci,ne mora analizi tuka detalni sega koga za gabe se,vpecatocite nema se smenat a slabostite da se izbrisat...a meguvreme......


 

Kajgana Shop

На врв Bottom