Фан клуб: Работнички

Член од
25 ноември 2010
Мислења
292
Поени од реакции
84
Е ајде де ... “зошто’’ ... иначе коментарот е копи пасте од фб фан групата .... ни ја незнам што се случило точно кој знае нека пише!!!

--- надополнето ---

neznam poveke :) znaeme isto :)
ali brat tebe po prethodnive postovi na temava,nemoze gospod da te razbere a pa jas ic :) zatoa pisav osven Che Gevara....
Добар ученик си ти :icon_lol:
 
Член од
29 ноември 2008
Мислења
1.041
Поени од реакции
43
‎10x10!? Младата екипа наша одат 6 души на аеродромска територија, каде педерчињата плаво-бели чекаат опремени 70 души!
СРАМ И РЕЗИЛ ЗА МАКТИФО СЦЕНАТА!
R.I.P. FA!
Не можат да престанам да се смеам....Се договориле да се тепаат 10 на 10.... ЦПБ не можеле да соберат 10 души...а па ФА собрале 7 пати повеќе одошто треба хахахаха ова е вистинска слика на тоа како стојат работите
 
Член од
25 ноември 2010
Мислења
292
Поени од реакции
84
Не можат да престанам да се смеам....Се договориле да се тепаат 10 на 10.... ЦПБ не можеле да соберат 10 души...а па ФА собрале 7 пати повеќе одошто треба хахахаха ова е вистинска слика на тоа како стојат работите
Добро тоа е твое мислење, само што вистинската слика е малце поинаква од твоите филмови !!!! Ти беше во тие 70?
 

Syn

^ Фабричка грешка
Член од
23 декември 2007
Мислења
29.146
Поени од реакции
40.870
А што уствари е смешно у договорена тепачка да се избаци бројка 7 пати поголема ( во свое маало ) од договорената ? :)
По секоја здрава логика тоа е класичен пичкарски потег, али нејсе, деца ... простено им е, ко на времето, школо на школо.:tv:
 
Член од
29 ноември 2008
Мислења
1.041
Поени од реакции
43
А што уствари е смешно у договорена тепачка да се избаци бројка 7 пати поголема ( во свое маало ) од договорената ? :)
По секоја здрава логика тоа е класичен пичкарски потег, али нејсе, деца ... простено им е, ко на времето, школо на школо.:tv:
А кај била закажана тепачката? И многу ме интересира како се изброени тие 70 души? Еве Син како поупатен ако можеш одговори
 

Syn

^ Фабричка грешка
Член од
23 декември 2007
Мислења
29.146
Поени од реакции
40.870
А кај била закажана тепачката? И многу ме интересира како се изброени тие 70 души? Еве Син како поупатен ако можеш одговори
Никаде не се посочив самиот себе како поупатен, коментирам тоа што тука го читам, т.е., коментирам ирелевантна работа зашто по постовиве гледам дека се работело за деца ...
Значи, ако е точно ( никаде не видов таква потврда, ниту пак некаков епилог од целава дешавка ) факт е дека тоа е пичкарски потег од едната страна али и убеден сум дека нема никаква врска со главните фаци од ФА од проста причина што апла треба некој да е ретардиран за да си дозволи таков резил и тоа на своја територија, така да муабетот rip FA не е за оваа тематика.
Ко да кажеш RIP Komiti за дешавката на лизгалиштето на плоштад, нешто што немаше никаква врска со оние од '' горе '' на таа група, а попалени деца што се поистоветуваат со навивачките групи да ги контролираш низ Скопјево тешко ...
 

city park boy

Red Legend Sınce
Член од
30 март 2007
Мислења
2.338
Поени од реакции
22
Хахаха јас можам на тебе да ти се ИЗНАСМЕЈАМ идиот се договараат 10 на 10 и овие доаѓаат 70 души зашто се пички






КОЈ Е РЕЗИЛ ТУКА!!!!?
 
Член од
1 октомври 2010
Мислења
368
Поени од реакции
29
e be stoko aerodromska pa vie se narekuvate navivacka gupa ccccc sram ste za skopjevo najgolemi picki ste
i sea po forumov prajte se neso jaki

[stoka so plavobeli salovi sonuva pehari]
 
Член од
21 ноември 2010
Мислења
127
Поени од реакции
23
kako da gledam film so chuch norris ili stiven segal. Daj be prekinete so vakvi detski raboti ko 15 godisni deca ste, a moze i tolkavi ste....(ova za site se odnesuva, posebno za onoj che gevara)
 
Член од
6 мај 2010
Мислења
189
Поени од реакции
15
КК РАБОТНИЧКИ - кк торус
Сподели · Јавен настан

355 Присуствуваат

Vlatko Cpb Dzakovic
Ajde be samo 350 li ?
пред 21 часа · Ми се допаѓа

Господарите на градот ke raste ama na tribina ;)
пред 18 часа · Ми се допаѓа · 5 лица

останува да видиме колку ке порасне.


МЗТ Скопје - Фени Индустри
Ти присуствуваш · Сподели · Јавен настан
911 Присуствуваат


ТОЕ Е РЕАЛНА БРОЈКА НИШТО НЕ КОМЕНТИРАМ САМО НЕ ЗНАМ КАЈ ИМ СЕ НА СПАРТАНЦИВЕ 2400 ОД ДЕРБИ БИДЕЈКИ ТОЛКУ БИЛЕ ч)))))))
 

Syn

^ Фабричка грешка
Член од
23 декември 2007
Мислења
29.146
Поени од реакции
40.870
^ Сериозно, ако фејсбук групите ги сметаш за релевантни во ваква дискусија боље муабет веќе да не се прави.
Почекајте видете каков ке биде односот на трибини а не бројките од евенти на фејсбук каде ради реда голем дел од членовите кликаат, колку да не им дреме поканата горе, има разлика од 2-3 клика на маус до присуство на трибини.
Ќе имате слики, клипови и слично, ке споредите ...
 

Kajgana Shop

На врв Bottom