Фан клуб: Работнички

Член од
6 ноември 2010
Мислења
39
Поени од реакции
2
Maла дигресија ...




cekaj drugar da te prasam ja tebe nesto.. vaka za tebe ova e kradenje taka i jadete gomna i slicno AAUU KE KAZAT SEA DEKA SE ISTO MISLENICI.. a togas za service crew imeto kako toa e taka pozajmeno da te prasam???? izvini be decko koga se raboti za vas togas e pozajmeno i izmisluvate uste 394823483290 drugi pricini a ne e DEBILNO MIZERNO PATETICNO i nz uste kakvo kako sto vie komentirate za nasi najmali sitnici sto se fakate ? i POBEDA sto izvadivte koreo isto ima mn grupi niz svetov so izvadile, i sto treba sea nie auuu vie kopirate ili nz sto da pagame u nesvest tuka po forummov i da se fakame za debilni raboti za slamka ? ajde ti se molam. fakt deka ste iskompleskirani i se fakate za nasa najmala sitnica(STO VOOPSTO NE E NI GRESKA) a koga vie imate nesto takvo napraveno togas toa ne e taka i se praat soseam 3-ti prikazni....
PS. MN PLACES DRUGAR MALA NAVREDA I PLACES KAJ ADMINSTIRATOR DA ME BANIRA hihihi devojce!

--- надополнето ---

Они не крадат, само се истомисленици. :tv:[/QUOTEa
abe drugar a vie isto ste istomislenici za POBEDA koreoto? sto cel svet vadi takva koreografija na tribina????
 
Член од
13 април 2010
Мислења
368
Поени од реакции
219
cekaj drugar da te prasam ja tebe nesto.. vaka za tebe ova e kradenje taka i jadete gomna i slicno AAUU KE KAZAT SEA DEKA SE ISTO MISLENICI.. a togas za service crew imeto kako toa e taka pozajmeno da te prasam???? izvini be decko koga se raboti za vas togas e pozajmeno i izmisluvate uste 394823483290 drugi pricini a ne e DEBILNO MIZERNO PATETICNO i nz uste kakvo kako sto vie komentirate za nasi najmali sitnici sto se fakate ? i POBEDA sto izvadivte koreo isto ima mn grupi niz svetov so izvadile, i sto treba sea nie auuu vie kopirate ili nz sto da pagame u nesvest tuka po forummov i da se fakame za debilni raboti za slamka ? ajde ti se molam. fakt deka ste iskompleskirani i se fakate za nasa najmala sitnica(STO VOOPSTO NE E NI GRESKA) a koga vie imate nesto takvo napraveno togas toa ne e taka i se praat soseam 3-ti prikazni....
PS. MN PLACES DRUGAR MALA NAVREDA I PLACES KAJ ADMINSTIRATOR DA ME BANIRA hihihi devojce!

--- надополнето ---

Они не крадат, само се истомисленици. :tv:[/QUOTEa
abe drugar a vie isto ste istomislenici za POBEDA koreoto? sto cel svet vadi takva koreografija na tribina????

i ova e najmala sitnica !!!!! bravo sekoja cest !!! dete od majka ke ukradete !!!

 

Кавадарчанец

Бадр Хари фан
Член од
18 декември 2007
Мислења
4.156
Поени од реакции
28
Од каде ова?
Ќе иде у Италија втора лига најверојатно ако веќе и не е отиден.
Инфово се врти низ Кавадарци денеска го имам и името на тимот али по ред да не шпекулираме пред време.
 

Кавадарчанец

Бадр Хари фан
Член од
18 декември 2007
Мислења
4.156
Поени од реакции
28
Ќе иде у Италија втора лига најверојатно ако веќе и не е отиден.
Инфово се врти низ Кавадарци денеска го имам и името на тимот али по ред да не шпекулираме пред време.
И официјално Ристе Стефанов си отиде од Работнички.:smir:
 

Syn

^ Фабричка грешка
Член од
23 декември 2007
Мислења
29.146
Поени од реакции
40.870
И онака за к*р не го биваше ...
 

Rikal

Тој е тој: Специјалниот
Член од
18 септември 2010
Мислења
363
Поени од реакции
23
Абе а шо напраи овој Димитровски!? И за него се викаше дека ќе замини мислам...
 
Член од
27 ноември 2007
Мислења
30.365
Поени од реакции
68.030
Полека пропаѓате а??? :raz:
Има ли моментално Работнички спонзор??? Како вака лесно ги пуштаат играчите :raz:
 

MacedonianSun

herE I gO agaiN!
Член од
13 декември 2008
Мислења
1.111
Поени од реакции
33
И официјално Ристе Стефанов си отиде од Работнички.:smir:
Убава плата, месечно ќе зема по 8000 евра во тим во втора лига. Но не знам дали е заминат сеуште, мислам дека после нова година заминува.

--- надополнето ---

Полека пропаѓате а??? :raz:
Има ли моментално Работнички спонзор??? Како вака лесно ги пуштаат играчите :raz:
Па Ристе во Работнички овие два месеца земаше плата од 200 евра за месец. :) Кој би го задржал во Македонија!? Никој :) Само едно не ми е јасно, во Фени му понудија плата од 3000 евра за месец, за да игра овие 3-4 месеци додека не најде клуб во странство, но не прифати и се нафати за 200 евра во Работнички. Башка на се тренираше кон крајот на летото со тимот на Фени и се водеше како редовен играч. Некој му ја наполни главата изгледа, по се изгледа Докузовски.

А и Димитровски ќе заминува само не знам каде.
 

Кавадарчанец

Бадр Хари фан
Член од
18 декември 2007
Мислења
4.156
Поени од реакции
28
Убава плата, месечно ќе зема по 8000 евра. Но не знам дали е заминат сеуште, мислам дека после нова година заминува.
Ристе се наоѓа во Италија :smir:
Нема да игра за 'дербито' со Фени во сабота дефинитивно заврши соработката помеѓу Ристе и Работнички. Колку пари толку музика!
Башка добар кеш ке зема Ристе у Италија го газат по малку годините треба да мисли малце на финансиски план да си обезбеди за во иднина.
П.С Ристе не дојде во Фени ради минутажата односно не прифатил да игра по 20 минути на утакмица и за тоа отиде у Работнички/
 

MacedonianSun

herE I gO agaiN!
Член од
13 декември 2008
Мислења
1.111
Поени од реакции
33
Ристе се наоѓа во Италија :smir:
Нема да игра за 'дербито' со Фени во сабота дефинитивно заврши соработката помеѓу Ристе и Работнички. Колку пари толку музика!
Башка добар кеш ке зема Ристе у Италија го газат по малку годините треба да мисли малце на финансиски план да си обезбеди за во иднина.
П.С Ристе не дојде во Фени ради минутажата односно не прифатил да игра по 20 минути на утакмица и за тоа отиде у Работнички/
Е не знаев дека веќе е таму, мислев дека ќе игра на дербито да го исвиркавме малце :)
 

Kajgana Shop

На врв Bottom