Фан клуб: Работнички

Член од
21 мај 2008
Мислења
545
Поени од реакции
110

REFREN: Titulo moja 20 godini mi se kries i celo vreme kaj mojot rival ti spies,svrti see i doprinee i VERUVAJ(race gore i dva pati ples) i VERUVAJ(race gore dva pati ples) vo MZT...

jas mislam deka e odlicna,cekam komentari pozitnivni/negativni...decki ne se sramete da go kazete svoeto mislenje,znam da primam kritika..:baeh: :baeh: :pusk:
 
Член од
11 јули 2008
Мислења
2.902
Поени од реакции
1.528
Од денеска па натаму на радио Ultras ке ги следите најдобрите навивачки хитови
моментално на првата позиција без конкуренција се наоѓаат

Трајче Манев&Family : мзт ти

Рецензија: Јас мислам дека соработката со Трајче Манев ви е одлична идеја па ако најдете добар менаџер догодина здравје може да ве пратиме и на Евровизија :))))))
Феноменоменално.
 
Член од
3 јануари 2008
Мислења
222
Поени од реакции
3
SAJBER KURAJBER ako nejkes da ja gledas slikata slobodno "HODAJ". A slikata ke se postavuva na sekoe nivno jadenje gomna na taa oblast. Cuj, sega vikaat FOTOMONTAZA BILA. Aj aj aj, biserive red se redat male, ama ne e ni cudo, samo sto me interesira dali vo TC Biser gi naogjaat ili vo TC Tri Biseri?

PS: za slikata imam samo edna pesna:

OOOOOOO VE BOLI GAZETO, NOKJVA KE E VLAZNO I ZAEBANO... AAAAJDE DOJDI MZT, PA I DA NI ZAVRNE, KE VE EBEME!!!!!!


:icon_cool
 
Член од
11 јули 2008
Мислења
2.902
Поени од реакции
1.528
SAJBER KURAJBER ako nejkes da ja gledas slikata slobodno "HODAJ". A slikata ke se postavuva na sekoe nivno jadenje gomna na taa oblast. Cuj, sega vikaat FOTOMONTAZA BILA. Aj aj aj, biserive red se redat male, ama ne e ni cudo, samo sto me interesira dali vo TC Biser gi naogjaat ili vo TC Tri Biseri?

PS: za slikata imam samo edna pesna:

OOOOOOO VE BOLI GAZETO, NOKJVA KE E VLAZNO I ZAEBANO... AAAAJDE DOJDI MZT, PA I DA NI ZAVRNE, KE VE EBEME!!!!!!


:icon_cool
Има и една друга:

ДОСТА НЕ КОПИРАТЕ ДОСТА НАШИ ПЕСНИ ВИЕ ПЕЕТЕ, АЈДДЕЕ ДОЈДИ ПЕДЕРЧЕ, ПА И ДА ГО ПУШИТЕ СЕ НАУЧИВТЕ!
 

●Mαrια...«3*

♥ 3 ♥
Член од
3 април 2009
Мислења
692
Поени од реакции
68
Вака ќе биде вечер, само во многу поголема бројка! :)
Уживајте во видеово ..
 

RedBlack

Grof
Член од
28 март 2008
Мислења
4.618
Поени од реакции
2.717
Има и една друга:

ДОСТА НЕ КОПИРАТЕ ДОСТА НАШИ ПЕСНИ ВИЕ ПЕЕТЕ, АЈДДЕЕ ДОЈДИ ПЕДЕРЧЕ, ПА И ДА ГО ПУШИТЕ СЕ НАУЧИВТЕ!
Koa ke si napravite svoja pesna znaci SVOJA togas moze da praime muabet za kopiranja i peenje na vasi pesni vprocem vie bevte onie najkreativnite po youtube sto sedat i zimaat pesni od drugi navivacki grupi ali gleam sea neso nov hit izvadivte eve i radio Ultras duri ja promovirase vasata pesna bez pari poso se sozalile so vas deka nemate pari i otvorile dobrotvorna telefonska linija za donacija na samo 50den od povik za siromasnite odnosno za onie koi im e najpotrebna pomos :)
 
Член од
11 јули 2008
Мислења
2.902
Поени од реакции
1.528
Koa ke si napravite svoja pesna znaci SVOJA togas moze da praime muabet za kopiranja i peenje na vasi pesni vprocem vie bevte onie najkreativnite po youtube sto sedat i zimaat pesni od drugi navivacki grupi ali gleam sea neso nov hit izvadivte eve i radio Ultras duri ja promovirase vasata pesna bez pari poso se sozalile so vas deka nemate pari i otvorile dobrotvorna telefonska linija za donacija na samo 50den od povik za siromasnite odnosno za onie koi im e najpotrebna pomos :)
 
Член од
3 јануари 2008
Мислења
222
Поени од реакции
3
Melodijata vi e od "Jos jedna pobeda i titula", a del od tekstot od "Cale ti je u djubretarima". ("i majki kurvi za sto denari" = "keva kurva za sto dinara"). Malce promenet... :)
 

Near

Рандом лик од соседството
Член од
26 март 2009
Мислења
4.228
Поени од реакции
6.709
Вака ќе биде вечер, само во многу поголема бројка! :)
Уживајте во видеово ..
ја песнава ја знам како

о господе,верувај ми го ебам јас работнички,го ебам јас работнички и центарските пички :smir:

 
Член од
29 ноември 2008
Мислења
1.041
Поени од реакции
43
Во сала ќутевте, тука ќутите... Ќе се распаднете после ова?
 

Kajgana Shop

На врв Bottom