Фан клуб - РК Вардар

Член од
14 февруари 2013
Мислења
1.716
Поени од реакции
2.059
Ajde pAlister hahahahhahahhahahhaah

Sent from my M2102J20SG using Tapatalk
 
Член од
2 август 2017
Мислења
262
Поени од реакции
365
gi pcueme celo vreme gi hejtame, jas licno gi pcuev celi tri sati denes ama samo dvajca igraci so inaetot vi ja donesoja titulata, boris i stojan, sve da vi ebam :D nie nemame takov ni eden igrac
na site iskreni navivaci na vardar, cestito titula
Ти благодарам за искрените честитки. За вакви коректни навивачи како тебе, честам пиво во секое време.:ајнапиво: Спортски поздрав од Скопје.
 
Член од
14 февруари 2013
Мислења
1.716
Поени од реакции
2.059
He he nwkwkiejrh i jjehdgsgshbshsaj reduwjkwoekejrbrbejeje


Ajde pAlister wrhrhhrhehehrhhehehehyee ehehehehheheheh da Ve ebe cuni morales ahahahahahha pijan sum ko Drvo eheheheeehhehehehehehehegehegee jebeem ti bitola ajahehhehehejjehehheheheskhehehhwjuwuwjwjwjeehheueu

IDEME MAX NA UTAKMICI U SKOPJE EHEHEHEHEHEHHEHEHEHEHEEE AJDE PALISTER PUSI MI GO LUROT HEHEHEHEEHH

Sent from my M2102J20SG using Tapatalk
 

Дим4е

NZT-48, want some?
Член од
24 октомври 2007
Мислења
7.244
Поени од реакции
8.316
Член од
30 мај 2019
Мислења
1.855
Поени од реакции
3.325
Не би било фер ако не се наполнат салите на другите три утакмици, две се дома, а и третата е како дома (Бутел и нема некои навивачи).

Гревовиве па уште и бина си наместиле за славје :pos:
Баш коректно од нивна страна, сакаа титула на Вардар да прослават! :motorce:
 
Член од
4 јуни 2015
Мислења
239
Поени од реакции
221
Сабајлево се будам од сон во кој Пелистер освојува титула, мило ми е што не се оствари :P
 
Член од
4 март 2017
Мислења
2.057
Поени од реакции
5.558
Браво за дечките, заслужена победа на тежок терен! Мора да се издржат и следните три кола, да се влезе максимално, па тогаш да видиме што ќе донесе освојувањето на нова титула. Зборувам за договорот на Дејвис, заминувањето/останувањето на Тимур како и пролонгирање на договорите на уште неколку играчи.
 
Член од
4 март 2017
Мислења
2.057
Поени од реакции
5.558
 

Kajgana Shop

На врв Bottom