Фан клуб - РК Вардар

Член од
4 септември 2019
Мислења
1.459
Поени од реакции
3.482
Се може, само публика не може на спорт. сдс диктатура, ама уште малку!
 
Член од
19 август 2010
Мислења
3.529
Поени од реакции
8.000
До кога има договор Јаков Вранковиќ со Динамо?
 
Член од
6 мај 2021
Мислења
699
Поени од реакции
1.290
Член од
4 ноември 2017
Мислења
2.170
Поени од реакции
4.087
Инаку, кај 19 часот поминував поред Јане. Го видов Кантеграл излегуваше од сала по тренерки, со ранец, пишеше вода од шише, испотен. Па си отиде со кола. Делуваше како да излага од тренинг. После некое метро го видов голманон од Кувајт, дотеран, со кошулче, залижан, се шеташе поред кеј, збореше на телефон. Така што, не ми делува дека тој тренира со екипата.
 
Член од
6 мај 2021
Мислења
699
Поени од реакции
1.290
Инаку, кај 19 часот поминував поред Јане. Го видов Кантеграл излегуваше од сала по тренерки, со ранец, пишеше вода од шише, испотен. Па си отиде со кола. Делуваше како да излага од тренинг. После некое метро го видов голманон од Кувајт, дотеран, со кошулче, залижан, се шеташе поред кеј, збореше на телефон. Така што, не ми делува дека тој тренира со екипата.
Тиктокер си е човекот, нема време за тренинзи :D
Шала на страна, незнам прво кај го нашле, ако дојдат до потпис со него навистина е срамота.
 
Член од
19 август 2010
Мислења
3.529
Поени од реакции
8.000
Еееее "Фаворитче" а може уште да го додадеш и Палмарсон на среден коа веќе си тргнал:)))
 
Член од
4 септември 2019
Мислења
1.459
Поени од реакции
3.482
Инаку, кај 19 часот поминував поред Јане. Го видов Кантеграл излегуваше од сала по тренерки, со ранец, пишеше вода од шише, испотен. Па си отиде со кола. Делуваше како да излага од тренинг. После некое метро го видов голманон од Кувајт, дотеран, со кошулче, залижан, се шеташе поред кеј, збореше на телефон. Така што, не ми делува дека тој тренира со екипата.
Го спрема Александар за Азиски, има во јуни со Кувајт. Инаку тренира и со прв тим, ама тешко да потпишел.
 

chef_cook

._perlous
Член од
25 октомври 2011
Мислења
4.294
Поени од реакции
13.156
Ништо од Египјанецот у Вардар,дп март 2022 нема шанси да мрдне пд Египет
 

Kajgana Shop

На врв Bottom