Фан клуб - РК Вардар

chef_cook

._perlous
Член од
25 октомври 2011
Мислења
4.294
Поени од реакции
13.156
Хахахахаха,forum rulzz
 
Член од
30 мај 2019
Мислења
1.839
Поени од реакции
3.292
Leee ovie greotive ko od makedonski narodni prikazni koa ke se pojavat kao padobranci na nas forum :)))
Добро, некој ќе игра финале на СЕХА и ќе загуби од тим кој е топ 3 во Европа моментално, а друг ќе се мачи со кипарски Анортозис и ќе се резили со тимови од јужниот сосед. Тоа е!
 
Член од
4 ноември 2017
Мислења
2.170
Поени од реакции
4.087
Se blizi pocetok na Liga na sampion a vardar seuste se mislat Dali da smenat trener, seriozen klub odma reagira ako veke resile
Ја не гледам никакви сигнали дека воопшто се мислат да менуваат тренер. Мислам дека си се подразбира дека Стевче ќе тера.
 

chef_cook

._perlous
Член од
25 октомври 2011
Мислења
4.294
Поени од реакции
13.156
Ја не гледам никакви сигнали
Хахаха,друже прости,не те тролам,али ова беше посилно од мене )))))
Автоматски споено мислење:

Se blizi pocetok na Liga na sampion a vardar seuste se mislat Dali da smenat trener, seriozen klub odma reagira ako veke resile
Абе шо си мислите,мењање тренер е просто ко 2 и 2? Ај сетете се СС,колку време го бараше Раул?
 
Член од
13 јули 2020
Мислења
161
Поени од реакции
371
Interesno intervju :)
P. S. Megju redovi se najavuva zasiluvanje na ekipata posle nova god :)
 
Член од
19 август 2010
Мислења
3.529
Поени од реакции
8.000
Па Борко му го минира патот на еден од ретко талентираните голмани кои ги имала Македонија на тие години. Зборува за некаква шанса и ценење на македонските ракометари, а еден од најголемите македонски таленти не помириса натпревар од почеток на сезонава.
 
Член од
29 септември 2011
Мислења
2.098
Поени од реакции
2.220
Тропа глупости Борко удара многу на фалба а и го споредува сегашниот тим со шампионските тимови од 17 и 19 знаеме убаво дека нема споредба на играчите поготово на него со Штербик и Милосављев.
 

Тишка

Кротитељ
Член од
1 јуни 2011
Мислења
6.896
Поени од реакции
9.491
Пазете му реченица
„Јас имав понуда од Вардар уште додека Сергеј Самсоненко беше на чело на клубот, но ја одбив од лични причини бидејќи сакав да градам кариера во Европа. Мислам дека не згрешив, исто како што не згрешив што токму сега се вратив назад во клубот

ЗНачи батка Вардар освои две титули во ЛШ со Самсоненко нешто шо топ ракометари /клубови немаат освоено и сонуваат и овој кажвит незгрешив шо недојдов :pos:
 

Kajgana Shop

На врв Bottom