Фан клуб - РК Вардар

RedBlack

Grof
Член од
28 март 2008
Мислења
4.615
Поени од реакции
2.711
Според некој нови моменти,повеќе од сигурно е дека после ф4 Стево ќе лета.Денес се спукале со некој играчи!
Stevo so nekoi igraci? Ako e taka loso e ova mnogu razdor I nemir vladee. Poveke ja nema onaa atmosfera se gleda toa
 
Член од
30 ноември 2013
Мислења
2.146
Поени од реакции
4.539
Лошо за атмосферата во екипата, ама не ме чуди до такво нешто да дошло, некако како да нема воспоставено авторитет Стевче, на тајм-аут повеќе Чупиќ збори него он, а и со изјавите малку се лета, и после поразот во Струга и вчера, не ми се допаѓа таков пристап и јавно одење против играчи..
 
Член од
19 август 2010
Мислења
3.559
Поени од реакции
8.142
Абе тоа е, да скратиме. Стефче нема знаење, нема авторитет, (што е и најважно), плус нервозно е такво и лесно влегува у конфликти. Видливо во досегашниот дел сезоната, тотална конфузија. Нека тера у некои младински категории да биде тренер најбоље.
 
Член од
23 февруари 2011
Мислења
1.058
Поени од реакции
1.624
Стевче е спукан од пред да дојде со чупич, столе и дибиров овие тројца не го ебат ни 1% нит го слушаат нит пратат што им кажува, едвај чекаат да си оди. колку што знам и од еурофарм играчите го избркале пошто многу им мудрувал и немало никакво разбирање со него
 
Член од
13 јули 2020
Мислења
161
Поени од реакции
371
Za Vardar momentalno sekoj trenner e podobar od stevce grevce, pacer neviden u pm ..
PS. Dobrata atmosfera ja nema od lani, ne od Sega. Kako si odea igraci od klubot, taka ja snema i atmosferata u soblekuvalna
 
Член од
27 септември 2015
Мислења
599
Поени од реакции
615
По начинот како е напишана пораката делува како некој што не бил до сега трењер на Вардар...ако е Парондо тогаш не е за кладба...за частење е :)

Sent from my SM-N950F using Tapatalk
 
Член од
27 мај 2018
Мислења
749
Поени од реакции
1.299
По начинот како е напишана пораката делува како некој што не бил до сега трењер на Вардар...ако е Парондо тогаш не е за кладба...за частење е :)

Sent from my SM-N950F using Tapatalk
Искрено, и јас нагаѓам.;) ми има некако логика зш тешко светско ракомет во Египет па некако и срце ми милува така ;)
 

Kajgana Shop

На врв Bottom