Фан клуб - РК Вардар

kano

Farang
Член од
27 ноември 2014
Мислења
12.070
Поени од реакции
22.102

chef_cook

._perlous
Член од
25 октомври 2011
Мислења
4.294
Поени од реакции
13.156
која би можела да е причината?
 
Член од
4 ноември 2017
Мислења
2.170
Поени од реакции
4.087
која би можела да е причината?
Сигурно си има Михајло свој човек. Маневски најверојатно е во добри односи со Лазаров од репрезенатција, овој го викнал, да искористи можност, и тоа е тоа.
 

Македонеро

Домаќин
Член од
15 декември 2008
Мислења
3.449
Поени од реакции
1.780
 

Ilumious

Патник, педер, поет, администратор, масон
Член од
29 јануари 2007
Мислења
84.962
Поени од реакции
195.489
Малце пренапукан текст. Димитар е физиотерапевт ама такви стручни имаш на кило во државава, без навреда кон него. Најголема загуба ако ме прашувате мене од заднинскиот кадар ни е Лојаница. Шишкарев одеше кај Соборна за повредата, таму има една физиотерапевтска клиника, не ми текнува како се вика, нека ги праќаат таму со еден договор и решен проблем.

Па и Црвенкоска ја зеле, ох не, нема кој да прави селфиња и да џаболебари. Ако до толку нема кој да биде асистент, тука е Будимир, сигурна сум дека нема да и биде проблем барем една сезона да истера.
 
Последно уредено:

chef_cook

._perlous
Член од
25 октомври 2011
Мислења
4.294
Поени од реакции
13.156
Малце пренапукан текст. Димитар е физиотерапевт ама такви стручни имаш на кило во државава, без навреда кон него. Најголема загуба ако ме прашувате мене од заднинскиот кадар ни е Лојаница. Шишкарев одеше кај Соборна за повредата, таму има една физиотерапевтска клиника, не ми текнува како се вика, нека ги праќаат таму со еден договор и решен проблем.

Па и Црвенкоска ја зеле, ох не, нема кој да прави селфиња и да џаболебари.
Не е проблемот тоа што отишле. И без секој се може.
Мене многу ме курчи моментот,што странциве испаднаа поголеми Вардарци,од нашиве.
Лојалност нула.
 

chef_cook

._perlous
Член од
25 октомври 2011
Мислења
4.294
Поени од реакции
13.156
Да не испадне на крај и Периќ да замине...
Нема,мислам не би требало.Сам кажа дека со Михајло разговарале,и се договориле.
А на курвата Биљана,најголемо достигнување ќе и остане,фистингот на клупите карши сок банка.
 
Член од
4 септември 2019
Мислења
1.459
Поени од реакции
3.482
Нема,мислам не би требало.Сам кажа дека со Михајло разговарале,и се договориле.
А на курвата Биљана,најголемо достигнување ќе и остане,фистингот на клупите карши сок банка.
Биле јакиот фактор у Вардар.. Нема више 20тренери на платен список!!
 

Ilumious

Патник, педер, поет, администратор, масон
Член од
29 јануари 2007
Мислења
84.962
Поени од реакции
195.489
Биле јакиот фактор у Вардар.. Нема више 20тренери на платен список!!
Мене ова одамна не ми беше јасно. Добри 3-4 години финансиите се на чкрипац, се касни со плати а на сите можни гостувања, присутни до еден сите можни 750 видови на директори и асистенти во Вардар. Пари чинат авионските карти, нема смисла... Ако не се сликаа во Манхајм или во Сегед пусти ќе останеа.
 

chef_cook

._perlous
Член од
25 октомври 2011
Мислења
4.294
Поени од реакции
13.156
Мене ова одамна не ми беше јасно. Добри 3-4 години финансиите се на чкрипац, се касни со плати а на сите можни гостувања, присутни до еден сите можни 750 видови на директори и асистенти во Вардар. Пари чинат авионските карти, нема смисла... Ако не се сликаа во Манхајм или во Сегед пусти ќе останеа.
Македонштина у комбинација со недомаќинско работење.
Да се исцица до крај,до крај да се измузе кравата.Па што ќе биде утре ме боли лево уво.
 

Kajgana Shop

На врв Bottom