Фан клуб - РК Вардар

Ivica^

Confident Liar
Член од
14 август 2007
Мислења
11.140
Поени од реакции
15.885
Види неам ништо против тебе и не ми сметаш.
Али мислам дека си љубител на ракометот,но не фан на Вардар.
Па може да се каже и глор (glory) шо би рекле у Русија,навиваш за се што у мода.
Пошто глеам пишуваш и по други фан страници прилично неутрални коментари,прашуваш се интересираш...
затоа такво чуство ми се создаде...
извини ако те навредив
Таков е он, радознал дечко. Нема што не го интересира.
 
Член од
27 ноември 2007
Мислења
30.365
Поени од реакции
68.029
Таков е он, радознал дечко. Нема што не го интересира.
Ќе видам дека некој пишал пост на темава, желен сум да прочитам некоја нова информација, отворам и гледам Captain Obvious мислење од мистер радознал и инстантно ме фаќа серка, ми доаѓа 613 казнени поени да му удрам и да ја избришам темава.
 
Член од
23 ноември 2011
Мислења
1.519
Поени од реакции
3.655
Ќе видам дека некој пишал пост на темава, желен сум да прочитам некоја нова информација, отворам и гледам Captain Obvious мислење од мистер радознал и инстантно ме фаќа серка, ми доаѓа 613 казнени поени да му удрам и да ја избришам темава.
Му се смееше и за Данска на Европско... :D
 
Член од
18 декември 2019
Мислења
599
Поени од реакции
1.665
Преку глава ми е дојдено од вардарови фб-навивачи кои се курчат на официјалната страница на ЛШ на фејсбук. На секој пост, дури и тие што не се поврзани со Вардар, читам глупави коментари како Вардар бил шампион и како никој нема шанси да го тепа итн.

Сето тоа до душа е вистина (барем минатата сезона) :D но дај нека олабават малку. Срамота е на пример да се смеат и курчат на Веспрем затоа што изгубил од Кил, а од Вардар заминуваат играчи на сред сезона. Таквите коментари го рушат изгледот на фан базата. Никако да прочитам критичен коментар поврзан со натпреварот или тимот во прашање.
 

chef_cook

._perlous
Член од
25 октомври 2011
Мислења
4.294
Поени од реакции
13.156
Преку глава ми е дојдено од вардарови фб-навивачи кои се курчат на официјалната страница на ЛШ на фејсбук. На секој пост, дури и тие што не се поврзани со Вардар, читам глупави коментари како Вардар бил шампион и како никој нема шанси да го тепа итн.

Сето тоа до душа е вистина (барем минатата сезона) :D но дај нека олабават малку. Срамота е на пример да се смеат и курчат на Веспрем затоа што изгубил од Кил, а од Вардар заминуваат играчи на сред сезона. Таквите коментари го рушат изгледот на фан базата. Никако да прочитам критичен коментар поврзан со натпреварот или тимот во прашање.
у право си,Веспрем не е за смеење,за плачење е.
Имаше некој пост вчера на ЕХФ страницата на ФБ со Ненадич нешто дрес поклонува.Таков коментар им изрецитирав што у рок од 3 минути ме банираа.
Големо е името на Вардар,нека ги бушат!
 
Член од
23 јуни 2011
Мислења
10.341
Поени од реакции
3.846
Види неам ништо против тебе и не ми сметаш.
Али мислам дека си љубител на ракометот,но не фан на Вардар.
Па може да се каже и глор (glory) шо би рекле у Русија,навиваш за се што у мода.
Пошто глеам пишуваш и по други фан страници прилично неутрални коментари,прашуваш се интересираш...
затоа такво чуство ми се создаде...
извини ако те навредив
Не значи ако сум пишал во темата за Металург дека сум нивен фан.
Навивач сум на Вардар, но не сум од Комитите напалени.
 

Nino Manchester

Oŋce α RED, αlwαys α RED
Член од
4 јуни 2009
Мислења
14.530
Поени од реакции
17.887
3,30 kvota tovarete slobodno sakam koga ne potcenuvaat

Sent from my SM-A505FN using Tapatalk
 
Член од
18 декември 2019
Мислења
599
Поени од реакции
1.665
Победа на Вардар денес и пораз на Монпелје во Веспрем ќе значи директен дуел за 4то место следната недела во Јане Сандански.
 

kano

Farang
Член од
27 ноември 2014
Мислења
12.070
Поени од реакции
22.103
slabo u napad...ke mora 7 na 6 da im igrame. dibirov slabo do sega
 

Kajgana Shop

На врв Bottom