Фан клуб - РК Вардар

Член од
4 јуни 2009
Мислења
11.320
Поени од реакции
27.799
Дај боже на Египет да не му тргне, а и ПСЖ да се распадне како што се збори, па да си ги вратиме хероите во Скопје.
Автоматски споено мислење:

Дај боже на Египет да не му тргне, а и ПСЖ да се распадне како што се збори, па да си ги вратиме хероите во Скопје.
Многу си досаден со ова. У кој сон живееш дека би се вратиле во Вардар? Избегаа во клуб со редовни примања и ради неизвесноста во Вардар, што не се знае кој момент ќе се распадне. Еве едвај чекаат они ПСЖ да се распадне и да дојдат во Вардар.
 
Член од
27 ноември 2008
Мислења
5.539
Поени од реакции
4.066
Ќе одат на нов тренер.

 

Тишка

Кротитељ
Член од
1 јуни 2011
Мислења
6.896
Поени од реакции
9.491
Мики Маус клуб со овие потези. Шо им е крив тренерот незнам и несфатливо ми е мене искрено мораше они да поработат на поквалитетни засилувања каде единствено Толедо им беше саглам.
Па и му рекле на Писонеро да бира ја да бев ке им речев fuck off без мислење
 

kano

Farang
Член од
27 ноември 2014
Мислења
12.070
Поени од реакции
22.102
se soglasuvam potpolno so odlukata.

fakt e deka nemame igra. na strana golmanite i tenkiot roster ama fakt e deka odbranata koja i ne e smeneta bog znae kolku od lani ckripi. fakt e deka napadot e macenje za gledanje, deka nema idea nema blok nema suter osven dzinot... ova e vtor poraz od kil, imame i eden od zaporozje. site pobedi ni se tenki i dobieni na individualen nacin, iskustvo, talent a ne radi osmislena akcija. jas do sega ne vidov tajm out da im skocka akcija kako sto toa go pravea raul, parondo ili davis. ni parondo nemase bog znae kakov roster plus cela sezona vlecevme povredi, vo kluven moment ostana bez igraci, bez plati i pak vezevme...

moze mu treba vreme, moze treba da naparavi malku muabet so predhodnicite, da proanaliziraa i da se uhoda malku poveke. kako i da e site kukame deka timot ckripi eve pocnaa da gi resavaat problemite. kokosarev e iskusen i znae sto pravi, eve prilika da uvidi i on sto ni treba, sto moze da se popravi a sto treba da se kupi...
 
Член од
22 јули 2010
Мислења
32.528
Поени од реакции
81.968
Многу си досаден со ова. У кој сон живееш дека би се вратиле во Вардар? Избегаа во клуб со редовни примања и ради неизвесноста во Вардар, што не се знае кој момент ќе се распадне. Еве едвај чекаат они ПСЖ да се распадне и да дојдат во Вардар.
Па глеаш, двајцата ги сака назад, на клупа да ни бидат Раул и Парондо. Ем на Парондо нема да му успее у Египет, ПСЖ ќе пропадне и двајцата жглааааааааааааааааап.
 

kano

Farang
Член од
27 ноември 2014
Мислења
12.070
Поени од реакции
22.102
vreme na davis da mu dademe sansa ... neka ni ja pusti ovaa nedela so vesprem i nazad so nas vo skopje
 
Член од
28 јануари 2018
Мислења
1.698
Поени од реакции
5.589
vreme na davis da mu dademe sansa ... neka ni ja pusti ovaa nedela so vesprem i nazad so nas vo skopje
Ништо чудно Дејвис да дојде пак во Вардар,во Веспрем не му оди баш најдобро,а Маџариве се познати по менување на тренери како чорапи.
Лани на Врањеш му пресудивме,можно е годинава и на Дејвис истово да му се случи.
 

Ilumious

Патник, педер, поет, администратор, масон
Член од
29 јануари 2007
Мислења
84.962
Поени од реакции
195.489
Кокшаров има авторитет, барем за тоа нема да има простор за дискусија
 

chef_cook

._perlous
Член од
25 октомври 2011
Мислења
4.294
Поени од реакции
13.156
Ништо чудно Дејвис да дојде пак во Вардар,во Веспрем не му оди баш најдобро,а Маџариве се познати по менување на тренери како чорапи.
Лани на Врањеш му пресудивме,можно е годинава и на Дејвис истово да му се случи.
дур е Кокошаров у Вардар,неманшансо за Дејвис
 
Член од
19 август 2010
Мислења
3.529
Поени од реакции
8.000
Се ми мириса дека ќе го враќаат Деревен назад, ама ајде да видиме.
 
Член од
4 септември 2019
Мислења
1.459
Поени од реакции
3.482
Кокшаров сакал лев бек Русин, тоа го гледал како главен проблем.
 

Kajgana Shop

На врв Bottom