Фан клуб - РК Вардар

Член од
12 декември 2010
Мислења
9.846
Поени од реакции
10.442
+ 8 Секоја чест !!!!
БРАВОООО !!!!
P.S. Коментаторов на Арена 2 заслужува +10...
нека учат нашиве као се коментира а не како да се наоѓаат на шах натпревар


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Член од
4 ноември 2013
Мислења
834
Поени од реакции
1.280
Сите што направија овој Вардар да стигне таму капа доле:cuc::cuc::cuc:
Сите што го растуривте курот да го испушите
ЗА ИНАТ И СЛАВА ИДЕМЕ ДА ГО ЗЕМЕМЕ ТОЈ ПЕХАР УШТЕ ЕДНАШ
 
Член од
4 ноември 2017
Мислења
2.170
Поени од реакции
4.087
Да видам сега некој нека каже дека Македа е подобар од Криштопанс :cool:
Оваа сезона го надмина, нема сомнеж. Криштопанс се повампири од нова година наваму.

Инаку, феноменално, браво за сите.
 

|gor

Шмрчем амфетамин
Член од
12 јануари 2010
Мислења
1.421
Поени од реакции
2.503
Негде прочитав дека Вујо го раскинал договорот и е слободен :icon_lol::icon_lol::icon_lol:
Во Рибница им кажале дека можеби кај нив ќе оди, ама уште не е сигурно. Со оглед на тоа што е селектор на Словенија е многу веројатно да стане нивни тренер.
 
Член од
23 август 2010
Мислења
38.035
Поени од реакции
106.829
Ne deka ne bese dobra atmosferata u tekot na cel mec, ama vo poslednite 10 minuti na teren da iskocese kombinacija od najdobrite rakometari na Psg i Barsa ke ja snajdese istoto kako i Seged. Se pogubija deckite, Bombac u eden navrat od cista pozicija sutna u reflektori, e do tolku bea izgubeni u svemirot.

Inace vaka i od kladilnicarski aspekt, a i od sportski, po mene neopravdano bea golemi favoriti Seged, za dvomecot zboram ne za denes poso denes izednaceni bea. Ok, imaat super sezona, dobar tim se, ama po mene ne se toj kvalitet da igraat f4, so Kalman dvometraskoto krilo i sporite Makeda i Kaneljas. Da ne gi urocam nasive pa da izgubat 20 razlika tamu, ama so edna noga se vo Keln, samo da odrabotat dobro vo Segedin, vo sto ne se somnevam.
 
Последно уредено:

Kajgana Shop

На врв Bottom