Фан клуб - РК Вардар

Член од
21 март 2012
Мислења
3.277
Поени од реакции
3.052
Ако некој сеуште нема карта а сака , 5 блок 300 денари ( иста цена ) нека пише.
 

Чичко Кумплунг

деца на транзицијата
Член од
3 декември 2011
Мислења
4.194
Поени од реакции
4.397
Што да ти пишам ? Ако сакаш да ја купиш ти пиши и ќе се договориме.5ти блок 4 ти ред
не можам да ти пишам јас, блокиран си :D
ти пиши ми, ајде побрзо на стадион треба да идам :d
 
Член од
11 ноември 2012
Мислења
716
Поени од реакции
1.297
Пријавени состави:

Вардар: Малумбрес, Милиќ, Ангелов, Козлина, Недановски, Прибак, Тоскиќ, Раковиќ, Марковиќ, Карачиќ, Душебајев, Абутовиќ, Лазаров, Дибиров, Брумен Чипурин
Фленсбург: Андерсон, Карслсон, Ненадиќ, Егерт, Гландорф, Могенсен, Сван Хансен, Веинхолд, Вен, Расмусен, Хеинл, Густафсон, Богуновиќ, Радивојевиќ и Кнудсен

@Коњаникот Сабја еве ти го и Бутинот, мислам дека сите предуслови се исполнети.. :)
 
Член од
8 јануари 2012
Мислења
12.146
Поени од реакции
29.545
Kumplugot se izvadi u 90ta!!!!

Ajdeeeeeeee neka grmi posle vardareee vardareee

Prvo nekoe pivce da se mavne pa na prezivuvanje
 
Член од
4 декември 2009
Мислења
3.244
Поени од реакции
2.762
За ова се живее, ова го чекам од дете и едвај чекам да отидам во Борис. Атмосферата знам дека ќе биде магична, со Хамбург многу криво ми беше што не ги пуштија Комити, погледот на Дибиров кон трибината цел живот ќе го памтам ама денес е денот за историја. Имаме играчи, имаме тренер имаме се и треба да го искористиме. Сезонава во ЛШ дома ги тепавме само Минск и Тун вчера кога ми текна срце ме стегна искрено али денес верувам дека ќе тепаме, ќе поминеме понатаму и момците ќе се борат до крај. Моментите против Барселона и ПСЖ кога се вративме од 6 разлика на трибина беше страшно, денес не барам да се вратиме за нерешено барам да тепаме со 6. :D

Се читаме ако преживееме.
 

leandra

Модератор
Член од
25 јануари 2007
Мислења
23.601
Поени од реакции
38.382
Дечки со лесно нека ни е. Вака да им влезете!
 
На врв Bottom