Фан клуб - РК Вардар

Член од
13 јули 2020
Мислења
161
Поени од реакции
371
Za vakvo sramotenje na dresot na klubot mora odgovornost !
Site ja znaeme razl u kvalitet , ama ti da si na minus 20 ... I da sekoja utakmica sezonava koj stigne ni dava 30 plus golovi .. Stevce aut , a bogami i dobar del od igracive treba da poljubat vrata od klubot
 
Член од
4 ноември 2017
Мислења
2.170
Поени од реакции
4.087
Борко има договор до Јуни, ама мислам дека има добри шанси да му биде продолжен зошто добро стои со Михајло.
 
Член од
29 септември 2011
Мислења
2.098
Поени од реакции
2.220
Какво продолжување тој ти е како Јаховиќ во фудбалот само раздор прави со него во тимот не може да има добра атмосфер6. Незнам само како го трпеа во Барселона.

Sent from my MAR-LX1A using Tapatalk
 
Член од
27 ноември 2007
Мислења
30.365
Поени од реакции
68.030
Нека намалат нашиве со темпово, не знам каде тргнале да играат ран енд ган ракомет, да не сакаат 50 голови да примиме. Земи успори ги нападите, држи ја топката подолго...
 
Член од
13 јули 2020
Мислења
161
Поени од реакции
371
A i na suddiive se u picka da im ebam , na ovaa razl u nivna korist svirat kopilinjata ..
 
Член од
18 декември 2019
Мислења
599
Поени од реакции
1.665
Се прифаќа разлика во квалитет, повреди, лоша форма, тежок распоред итн итн. Но никако не смее да се прифати ноншалантност во осминафинале од ЛШ. А 80 примени голови во два натпревари е ништо друго освен ноншалантност..
 
Член од
13 јули 2020
Мислења
161
Поени од реакции
371
Ova e sramna eliminacija i se osven nekolku otkazi (prv aljusot) kje bide amatersko vodenje na klubot .. Site ja znaevme razl u kvalitet, ama vakva nemotivacija , nemanje zar i zelba za igra nemam videno iskreno. Site do eden razocaraa i pokazaa deka ovoj Vardar e zrel za eden golem remont .
Koga vekje napravivme renome vo evropa ne smeeme da dozvolime vakvi sramotilaci na teren , pa makar i protivnikot bil x10 pokvaliteten .
 

Kajgana Shop

На врв Bottom