Фан клуб - РК Вардар

Незапирливи 1903/87

Изгорен за Вардар
Член од
20 јули 2011
Мислења
3.494
Поени од реакции
9.984
Од отварањето на темава па до денес @Saber Rider е најконстантен.Мислам дека нема подостоен од него тоа да го напише!
Ако сакате со слика од Тале да ја отвори...Да не речете не ве предупредив... :pos: Некни на секое влегување во игра му аплаудираше, пошто друго на терен не прави :vozbud:

Кога ќе ми текне за една ваква слична идеја, само нешто многу поголемо, како не испозаеба со @Vardarec 47 :place:
 
Член од
27 ноември 2007
Мислења
30.433
Поени од реакции
68.567
Со слика од Манасков ќе ви отворам тема :D

Инаку, @chef_cook не е изводливо тоа што го бараш. Мислењата се лепат временски, дури и да има нова тема со нов вовед, воведот ќе излезе после сите мислења кои временски биле напишани пред него.
Единствено може некој модератор да го едитира воведот на темата, од дечкото што ја отворил.

Зошто би ни требал нов вовед после толку години? :D
Во тоа време најактивни беа темите за кошарка. Имаше големо ривалство и со затворањето на ултрас форумот, се префрлија луѓето овде полека. Се препуцаваа како сељаци, се колнеа, се пцуеа :D
После дојдоа навивачите на тимовите во фудбал и во ракомет. Затоа темиве се рандом отворени.
 

chef_cook

._perlous
Член од
25 октомври 2011
Мислења
4.294
Поени од реакции
13.156
Со слика од Манасков ќе ви отворам тема :D

Инаку, @chef_cook не е изводливо тоа што го бараш. Мислењата се лепат временски, дури и да има нова тема со нов вовед, воведот ќе излезе после сите мислења кои временски биле напишани пред него.
Единствено може некој модератор да го едитира воведот на темата, од дечкото што ја отворил.

Зошто би ни требал нов вовед после толку години? :D
Во тоа време најактивни беа темите за кошарка. Имаше големо ривалство и со затворањето на ултрас форумот, се префрлија луѓето овде полека. Се препуцаваа како сељаци, се колнеа, се пцуеа :D
После дојдоа навивачите на тимовите во фудбал и во ракомет. Затоа темиве се рандом отворени.
Па незнам јас како и што е возможно,само идеа ми дојде да се напише вовед како што доликува за Вардар,сепак сме европски шампиони! Ако може да се едитира првиот пост би било супер!
 
Член од
4 ноември 2017
Мислења
2.172
Поени од реакции
4.093
 
Член од
19 август 2010
Мислења
3.556
Поени од реакции
8.137

По ова можеме да ангажираме интернационалци за преостанатиот дел од сезоната.
 
Член од
30 мај 2019
Мислења
1.852
Поени од реакции
3.320
Или Кил или Веспрем. Најубаво да тепа денес Вардар и подобро да игра со Кил. Барем ако не се смени ситуацијата во Германија, може и на тацна да добие 10-0 дома. :toe:
 
Член од
19 август 2010
Мислења
3.556
Поени од реакции
8.137
Или Кил или Веспрем. Најубаво да тепа денес Вардар и подобро да игра со Кил. Барем ако не се смени ситуацијата во Германија, може и на тацна да добие 10-0 дома. :toe:
Абе што е тоа важно? И вака и онака ( дали Кил или Веспрем) ќе биде јак натпревар со ѕверска екипа на кој ќе билдаме игра и форма за натпревари за титула. Денес нека изиграат добро и нека пробаат да победат пред се за самодоверба, и за боље атмосфера у екипа, иако мислам дека се праат да се смени Стево.
 

Тишка

Кротитељ
Член од
1 јуни 2011
Мислења
6.908
Поени од реакции
9.507
Реално не се во позиција да бирет противник ако му се играт на Мешков ке запнит и ќе добиет зависит тие какви математики имет. Реално подобро да изгубет, смена на Стево, саглам тренер некој колку се можностите носење да почнит да си ја градит екипата сп време и малце да ги кренит зш со Стево црна ми е работата за Вардар
 

Jankoff

Run that, pass that.
Член од
4 септември 2019
Мислења
1.638
Поени од реакции
2.604
Блазе си им на оние што се на трибина, ми фали чуството кога ќе се издерам цел меч и после нема да го осеќам грлото.. ти ебам вирусот преку кур
 

Kajgana Shop

На врв Bottom