Фан клуб - РК Вардар

Член од
28 јануари 2018
Мислења
1.413
Поени од реакции
3.126
Видете го Прибак голови,асистенции,влезови си гази и на 36 години.

Формата е пролазна класата вечна. :cuc:
 
Член од
19 август 2010
Мислења
2.611
Поени од реакции
4.870
Мене кај овој Анте Кудуз ми се свиѓа највише што има движење ( не е воопшто статичен) и има муда до колена, класичен бек. Сеа ќе треба малце да се свртиме на позиција десен бек пошо еве и на денешниов натпревар со Војводина гледаме каков очај сме на таа позиција.
 

Kajgana Shop

На врв Bottom