Фан клуб - РК Вардар

Член од
4 март 2017
Мислења
1.341
Поени од реакции
3.128
 
Член од
4 март 2017
Мислења
1.341
Поени од реакции
3.128
 

chef_cook

._perlous
Член од
25 октомври 2011
Мислења
4.148
Поени од реакции
12.519
Legenda
 
Член од
4 ноември 2017
Мислења
1.631
Поени од реакции
2.617
 
Член од
28 јануари 2018
Мислења
1.398
Поени од реакции
3.033
Си прави екскурзии Вујо,ќе отиде таму 2-3 месеци ќе се позаебава малце,ќе сними некое интервју каде ќе направи атмосфера да помислат луѓето дека голем проект спремаат, после демек финанскиски проблеми и ај нова дестинација.
Нема место на Балканов кај што не отиде и секаде истата приказна ја продава.:D
 
Член од
4 ноември 2017
Мислења
1.631
Поени од реакции
2.617
Си прави екскурзии Вујо,ќе отиде таму 2-3 месеци ќе се позаебава малце,ќе сними некое интервју каде ќе направи атмосфера да помислат луѓето дека голем проект спремаат, после демек финанскиски проблеми и ај нова дестинација.
Нема место на Балканов кај што не отиде и секаде истата приказна ја продава.:D
Апсолутно. Ова му е да се позанимава малку до летоска, кога ќе си бара поголем клуб. Ќе земе некој денар, нема да има притисок при работа, ќе добие малку внимание, и ќе бега.
 
Член од
4 март 2017
Мислења
1.341
Поени од реакции
3.128
 
Член од
4 ноември 2017
Мислења
1.631
Поени од реакции
2.617
Мене не ми е јасно, пак има некои финансиски проблеми? Зошто да си оди Чупиќ на полусезона, ко Периќ што си отиде.
 
Член од
4 март 2017
Мислења
1.341
Поени од реакции
3.128
Не верувам. Многу веројатно парите кои им ги нудат Берлин и Кил ние едноставно не можеме да им ги понудиме. А, активните договори во светот на ракометот и не играат некаква си битна улога.
 
Член од
19 август 2010
Мислења
2.538
Поени од реакции
4.610
Ќе биде тешко да се изгуби играч како Чупиќ. Таличен за нас, и не само како врвен ракометар, туку пред се чоек на кој итекако му легна Вардар, мотиватор, људина. Се надевам дека ќе се смени нешо во следниов период и дека ќе остане.
 
Член од
4 март 2017
Мислења
1.341
Поени од реакции
3.128
 
Член од
4 март 2017
Мислења
1.341
Поени од реакции
3.128
 
Член од
4 март 2017
Мислења
1.341
Поени од реакции
3.128
 
Член од
26 јануари 2019
Мислења
1.760
Поени од реакции
2.241
Рандом Мак ракометар не е воопшто засилување.
 

Kajgana Shop

На врв Bottom