Фан клуб - РК Вардар

Член од
19 август 2010
Мислења
2.049
Поени од реакции
3.116
Сва среќа Иван го имаме! ))))
Да ти кажам не е нормален како игра на десен бек. Таков осет за пас и игра од таа позиција немаат голем дел од бековите. Секоја чест за Чупко! Икона бе:)!
 

chef_cook

milf's hunter
Член од
25 октомври 2011
Мислења
3.118
Поени од реакции
8.740
Да ти кажам не е нормален како игра на десен бек. Таков осет за пас и игра од таа позиција немаат голем дел од бековите. Секоја чест за Чупко! Икона бе:)!
Он би бил страшен среден бек!
 
Член од
4 септември 2019
Мислења
412
Поени од реакции
564
Дисингер би требало да игра со Порто. Вујин и онака само ја успорува играта
 
Член од
19 август 2010
Мислења
2.049
Поени од реакции
3.116
Нема најави за откажување на натпреварот со Порто?
 
Член од
4 ноември 2017
Мислења
1.228
Поени од реакции
1.647
Вујин ќе биде подготвен за мечот со Порто, додека пак под знак прашалник е Кристијан Дисингер. Тој има проблем со коленото, па лекарскиот тим напорно работи на неговата рехабилитација.
 

chef_cook

milf's hunter
Член од
25 октомври 2011
Мислења
3.118
Поени од реакции
8.740
Сеа се петте минути на тале да покаже зашто е купен
 
На врв Bottom