Фан клуб - РК Вардар

Член од
29 ноември 2008
Мислења
222
Поени од реакции
262
А кој кур им се реакциите за судииве? И Мачула на прес, а и коментари по фб. Напротив, судењето беше доста солидно и неутрално. Воопшто не ми падна в очи ниедна одлука

Sent from my ANE-LX1 using Tapatalk
 
Член од
16 ноември 2013
Мислења
6.224
Поени од реакции
9.236
А кој кур им се реакциите за судииве? И Мачула на прес, а и коментари по фб. Напротив, судењето беше доста солидно и неутрално. Воопшто не ми падна в очи ниедна одлука

Sent from my ANE-LX1 using Tapatalk
Не се научени судиите да не судат во нивна корист, ништо страшно.
 
Член од
27 мај 2018
Мислења
229
Поени од реакции
288
Карабатич аут на подолг период, ми мириса раб дека Раул ќе доживее отказ наредно коло;)
 
Член од
27 септември 2015
Мислења
347
Поени од реакции
217
Карабатич аут на подолг период, ми мириса раб дека Раул ќе доживее отказ наредно коло;)
Ако ќе го пречекаме на скопскиот аеродром како што прилега :)

Sent from my SM-N950F using Tapatalk
 
Член од
4 ноември 2017
Мислења
1.204
Поени од реакции
1.606
Пред натпреварот со Флензбург на болки се жалеше Марко Вујин, но тој играше на средбата. Сега добива поштеда. Меѓу повредените е и Кристијан Дисингер кој заработи повреда на дуелот против Флензбург. И двајцата не беа во можност да одработат на последните два тренинзи.
 
На врв Bottom