Фан клуб - РК Вардар

Член од
4 ноември 2017
Мислења
1.231
Поени од реакции
1.655
Ја гледам на ehftv.com со VPN од USA, али сецка нешто стримов.
Автоматски споено мислење:

Колку што можам да видам ја Вујин ни е најдобар играч.
 

Дим4е

NZT-48, want some?
Член од
24 октомври 2007
Мислења
6.830
Поени од реакции
7.376
Ја гледам на ehftv.com со VPN од USA, али сецка нешто стримов.
Автоматски споено мислење:

Колку што можам да видам ја Вујин ни е најдобар играч.
Cela ekipa bi mozela da bide 30% podobra ako se spremele dobro fizicki. Apla se poznavaat stomacite na Cupic Vujin i Borko.


Sent from my iPhone using Tapatalk
 

kano

Farang
Член од
27 ноември 2014
Мислења
4.477
Поени од реакции
4.227
Ја гледам на ehftv.com со VPN од USA, али сецка нешто стримов.
Автоматски споено мислење:

Колку што можам да видам ја Вујин ни е најдобар играч.

Isto, VPN UK. Kaj mene e ok ne secka.
Автоматски споено мислење:

znaci koj kreteni... mesto da pobrzaat i organiziraat asalen napad si igraat kur tashak 30 sekundi pa izbrzuvaat sut...
 

Македонеро

Домаќин
Член од
15 декември 2008
Мислења
3.285
Поени од реакции
1.600
Дајте бе линк од аренаспорт 4 кај што не треба регистрација и ние да гледаме.
 
Член од
4 март 2017
Мислења
1.032
Поени од реакции
2.164
Даааааалеку подобра игра од она што гледавме до сега, заликуваме веќе на посериозна екипа. Има уште простор за напредок и на тактички и на физички план, но напредокот е видлив. Да не беше толкавиот број на технички грешки, ќе бевме барем егал.

PS. Загрижува лошата форма на Тимур.
 
Последно уредено:

Македонеро

Домаќин
Член од
15 декември 2008
Мислења
3.285
Поени од реакции
1.600
На врв Bottom