Фан клуб - РК Вардар

chef_cook

milf's hunter
Член од
25 октомври 2011
Мислења
3.118
Поени од реакции
8.740
Хахахахаха,forum rulzz
 
Член од
30 мај 2019
Мислења
458
Поени од реакции
667
Leee ovie greotive ko od makedonski narodni prikazni koa ke se pojavat kao padobranci na nas forum :)))
Добро, некој ќе игра финале на СЕХА и ќе загуби од тим кој е топ 3 во Европа моментално, а друг ќе се мачи со кипарски Анортозис и ќе се резили со тимови од јужниот сосед. Тоа е!
 
Член од
4 ноември 2017
Мислења
1.228
Поени од реакции
1.647
Se blizi pocetok na Liga na sampion a vardar seuste se mislat Dali da smenat trener, seriozen klub odma reagira ako veke resile
Ја не гледам никакви сигнали дека воопшто се мислат да менуваат тренер. Мислам дека си се подразбира дека Стевче ќе тера.
 

chef_cook

milf's hunter
Член од
25 октомври 2011
Мислења
3.118
Поени од реакции
8.740
Ја не гледам никакви сигнали
Хахаха,друже прости,не те тролам,али ова беше посилно од мене )))))
Автоматски споено мислење:

Se blizi pocetok na Liga na sampion a vardar seuste se mislat Dali da smenat trener, seriozen klub odma reagira ako veke resile
Абе шо си мислите,мењање тренер е просто ко 2 и 2? Ај сетете се СС,колку време го бараше Раул?
 
Член од
13 јули 2020
Мислења
87
Поени од реакции
168
Interesno intervju :)
P. S. Megju redovi se najavuva zasiluvanje na ekipata posle nova god :)
 
Член од
19 август 2010
Мислења
2.049
Поени од реакции
3.116
Па Борко му го минира патот на еден од ретко талентираните голмани кои ги имала Македонија на тие години. Зборува за некаква шанса и ценење на македонските ракометари, а еден од најголемите македонски таленти не помириса натпревар од почеток на сезонава.
 
Член од
29 септември 2011
Мислења
1.403
Поени од реакции
1.009
Тропа глупости Борко удара многу на фалба а и го споредува сегашниот тим со шампионските тимови од 17 и 19 знаеме убаво дека нема споредба на играчите поготово на него со Штербик и Милосављев.
 

Riddler

Кротитељ
Член од
1 јуни 2011
Мислења
5.809
Поени од реакции
7.567
Пазете му реченица
„Јас имав понуда од Вардар уште додека Сергеј Самсоненко беше на чело на клубот, но ја одбив од лични причини бидејќи сакав да градам кариера во Европа. Мислам дека не згрешив, исто како што не згрешив што токму сега се вратив назад во клубот

ЗНачи батка Вардар освои две титули во ЛШ со Самсоненко нешто шо топ ракометари /клубови немаат освоено и сонуваат и овој кажвит незгрешив шо недојдов :pos:
 
На врв Bottom