Фан клуб - РК Вардар

chef_cook

milf's hunter
Член од
25 октомври 2011
Мислења
2.337
Поени од реакции
6.616
Охооо тоа одамна заврши
Да не се налутат некој членови,али ќе беше epic fail најјакиот скопски фраер да иде струмички зет ))))) Вака со Деница си се таман,девојката е мултиталент ))))
Иначе легендата вели дека,Бомбач уште го болела вилицата од боксот што му го стегнал Дибиров у фрката у Сегедин ))))))))))
 
Член од
19 август 2010
Мислења
1.902
Поени од реакции
2.786
Сликава у превод =Стефчо намали малце не утепа од прв тренинг :несвест:
vardar trening.jpg
 

chef_cook

milf's hunter
Член од
25 октомври 2011
Мислења
2.337
Поени од реакции
6.616
Сликава у превод =Стефчо намали малце не утепа од прв тренинг :несвест:
Прегледај го приврзокот 260481
Два-три тренинга вака,ќе им излезе скарата и пијачките,и таман ќе бидат.
До почетокот може да земеме уште еден лев бек, т.е понуден е,али ако не се договорат клубовите,наредна сезона ќе дојде како слободен )))))
 
Член од
27 мај 2018
Мислења
201
Поени од реакции
245
Два-три тренинга вака,ќе им излезе скарата и пијачките,и таман ќе бидат.
До почетокот може да земеме уште еден лев бек, т.е понуден е,али ако не се договорат клубовите,наредна сезона ќе дојде како слободен )))))
Interesen lik e bekot hehehe ?
 
Член од
4 март 2017
Мислења
972
Поени од реакции
2.009
Има ли некој информација или да чул некаков си муабет за тоа кој го спонзорира клубов? Или ќе дознаеме на првиот официјален меч? :)
 

chef_cook

milf's hunter
Член од
25 октомври 2011
Мислења
2.337
Поени од реакции
6.616
Има ли некој информација или да чул некаков си муабет за тоа кој го спонзорира клубов? Или ќе дознаеме на првиот официјален меч? :)
Па ја мислам дури ни тогаш нема да ги дознаеме.
 
Член од
4 март 2017
Мислења
972
Поени од реакции
2.009
 

Македонеро

Домаќин
Член од
15 декември 2008
Мислења
3.221
Поени од реакции
1.523

Еве шанса ако банкротира Фуксе да се донесе уште некое засилување.
 
Последно уредено:

chef_cook

milf's hunter
Член од
25 октомври 2011
Мислења
2.337
Поени од реакции
6.616

Еве шанса ако банкротира Фуксе да се донесе уште некое засилување.
Разврската у Киелце ќе биде далеку по интересна...мислам на нејзе се чека.
 

chef_cook

milf's hunter
Член од
25 октомври 2011
Мислења
2.337
Поени од реакции
6.616
На пример ќе го споменам Игор Карачиќ, кој исто некое време имаше лоша тортура, а на крајот беше МВП на Ф4 во Лигата на шампионите.
Игор беше запоставен од Раул...
Автоматски споено мислење:

Па нели се спасија ?
И ПГЕ Груп,излегле од клубот
 

Македонеро

Домаќин
Член од
15 декември 2008
Мислења
3.221
Поени од реакции
1.523
Па нели се спасија ?
 

chef_cook

milf's hunter
Член од
25 октомври 2011
Мислења
2.337
Поени од реакции
6.616
Ocekuvas da puknat kako balon pred start na sezona?
Па незнам,и со луѓе што сум праел муабет,бивш соиграч на Талант и Вента се сомневаат,исто,али незнаат точно.
Мое мислење,дека,нема да пукнат,али ќе им биде тешко.
Пишав пред еден месец кога го најавија "новиот" спонзор дека можеби блефираат и купуваат време. Ќе видиме..
 

Ilumious

Патник, педер, поет, администратор, масон
Член од
29 јануари 2007
Мислења
81.445
Поени од реакции
182.348
Игор беше запоставен од Раул...
Игор имаше и некои приватни проблеми, тој период го гледав во Рустикана од нигде никаде ќе се препотеше и трепереше. Најискрено ен знам што беше, негова работа ама сигурно овде се работи за нешто различно од третманот на Раул.
 
На врв Bottom