Фан клуб - РК Вардар

Член од
12 мај 2014
Мислења
329
Поени од реакции
290
На youtube мислам. Побарај.
Го нема. Знам некој го сними и го стави на youtube, ама му го избришаа заради авторски права. Го има иначе на страната на ЕХФ, ама ми треба со српските коментатори.
 
Член од
4 септември 2019
Мислења
141
Поени од реакции
169
Го нема. Знам некој го сними и го стави на youtube, ама му го избришаа заради авторски права. Го има иначе на страната на ЕХФ, ама ми треба со српските коментатори.
Јас го ставив ми го избришаа за еден ден. Нема нигде од Арена освен ако не го има некој зачувано од минатата година на ТВ, освен на ЕХФ со оној што нема благе везе што само дрнда... :)
 
Член од
23 февруари 2011
Мислења
683
Поени од реакции
727
можеш да направиш upload на некој сервер и да ни пратиш линк да си го симнеме?
 
Член од
16 мај 2010
Мислења
4.576
Поени од реакции
2.203
Јас го ставив ми го избришаа за еден ден. Нема нигде од Арена освен ако не го има некој зачувано од минатата година на ТВ, освен на ЕХФ со оној што нема благе везе што само дрнда... :)
Шерни го преку google drive

Sent from my SM-A705FN using Tapatalk
 

chef_cook

milf's hunter
Член од
25 октомври 2011
Мислења
1.401
Поени од реакции
3.618
сезоната ќе ја поништат,100%
 
Член од
4 март 2017
Мислења
872
Поени од реакции
1.776
За нас поништување на сезоната би било најдобро решение, да не се брукаме против Сегед. Тоа е од една страна, но од друга, се плашам дека целава ситуација во која се наоѓа светов ќе значи уште поголема неизвесност кога е во прашање иднината на клубот, со оглед на тоа што глобална рецесија е неминовна.
 
Член од
23 јуни 2011
Мислења
9.430
Поени од реакции
3.049
За нас поништување на сезоната би било најдобро решение, да не се брукаме против Сегед. Тоа е од една страна, но од друга, се плашам дека целава ситуација во која се наоѓа светов ќе значи уште поголема неизвесност кога е во прашање иднината на клубот, со оглед на тоа што глобална рецесија е неминовна.
Во неизвесност ќе бидат и сите други клубови.
 
Член од
30 септември 2011
Мислења
2.242
Поени од реакции
1.849
евентуално?? o_O 4 јуни
Ракомет Вардар-Пик Сегед
Фудбал Македонија-Косово
 
Член од
4 ноември 2017
Мислења
1.050
Поени од реакции
1.292
Најфер би било да ја поништат сезонава. Стварно нема смисла да се поместуваат вака датуми, само ќе се зезне следната.
 
Член од
2 октомври 2011
Мислења
818
Поени од реакции
434
Дали некој од вас има целосна снимка од финалето со Веспрем?? Дај ако некој има нека ја објави на некој друг сајт не на јутуб. Малку да убиеме досада во овој период. И не ми ја пуштајте снимката од ехфтв таа ја знам.
 
Член од
29 ноември 2008
Мислења
200
Поени од реакции
199
Самс ги тренира 2 години, немаат гајле сеа играчиве


Sent from my ANE-LX1 using Tapatalk
 
Член од
16 мај 2010
Мислења
4.576
Поени од реакции
2.203
Самс ги тренира 2 години, немаат гајле сеа играчиве


Sent from my ANE-LX1 using Tapatalk
Визионер

Sent from my SM-A705FN using Tapatalk
 
На врв Bottom