Фан клуб - РК Вардар

Ilumious

Патник, педер, поет, администратор, масон
Член од
29 јануари 2007
Мислења
84.962
Поени од реакции
195.489
кога може еден портсмуд во премиер лига кога изгуби 9-1 или 7-1 беше од тотенхем да се извини и понуди да им вратат пари зошто неможе и вардар и не се секирај нема да ги чекам нити сум ги чекал нити вардар нити па било кој клуб
Дај трансакциска ќе ти пуштам некој денар само не плачи. Премиерлигаш со ракометен клуб споредува :pos:
 
Член од
2 јули 2009
Мислења
295
Поени од реакции
158
Дај трансакциска ќе ти пуштам некој денар само не плачи. Премиерлигаш со ракометен клуб споредува :pos:
кога ке ја сватиш поентата на постот тогаш пиши а не да се кезиш као зелен башка имам многу повеке од 5-6 евра колку и да е карта пошто никогаш нити сум бил во сала нити па на стадион на било кој клуб во македонија или репрезентација одамна сум раскрстил со спорт во македонија
 
Член од
4 јуни 2009
Мислења
11.320
Поени од реакции
27.799
кога ке ја сватиш поентата на постот тогаш пиши а не да се кезиш као зелен башка имам многу повеке од 5-6 евра колку и да е карта пошто никогаш нити сум бил во сала нити па на стадион на било кој клуб во македонија или репрезентација одамна сум раскрстил со спорт во македонија
Епа ај раскрсти и со темава да не ти ги читаме глупостите за џабе.
 
Член од
27 ноември 2007
Мислења
30.365
Поени од реакции
68.030
оваа утакмица е доказ дека вардар никогаш нема да биде европски првак ајде сега почнете со плукање ;)
Сфати ли нешто за овие години? Свате :D
 
Член од
27 ноември 2008
Мислења
5.539
Поени од реакции
4.066
Член од
2 јули 2009
Мислења
295
Поени од реакции
158
сватив бе :) ама оваа година тешко со оваа игра шатпат знам да видам некоја утакмица на тв општо во било кој спорт без разлика кој клуб или репрезтацуија но си стојам на ставот дека вардар требаше да се извини и да им понуди враќање на пари од морални причини нити се замарам нити навивам нити се трескам од земја ама овде ако пишеш критика одма те напѓаат како пластичен навивач и што уште не а и самите знаете дека без нив 90% салите ке се празни општо :)
 
Член од
28 јануари 2018
Мислења
1.698
Поени од реакции
5.589
Од кај па сега ова??

Незнам зашто ама мене ми мириса како да не е се во најдобар ред внатре во клубот,незнам зашто го смениле Писонеро...Чудно.
 
Член од
4 ноември 2017
Мислења
2.170
Поени од реакции
4.087
Кои глупости ова, ако некоја X причина, ова е врвен аматеризам.
 
Член од
4 март 2017
Мислења
2.033
Поени од реакции
5.477
Може некој да го потврди ова? Екипа не ми се баш најмеродавни.
 

DimceY

Jimmy
Член од
20 ноември 2007
Мислења
5.688
Поени од реакции
5.306
Може некој да го потврди ова? Екипа не ми се баш најмеродавни.

Sent from my SM-G960F using Tapatalk
 

Kajgana Shop

На врв Bottom