Фан клуб - РК Вардар

Член од
4 ноември 2017
Мислења
2.172
Поени од реакции
4.093
Интересно е да се напомене дека уште се нема помошник тренер. Не знам што се случува со тоа и зошто толку се развлече.
 
Член од
13 септември 2015
Мислења
1.006
Поени од реакции
2.262
Срамота е ова што го зборите за Вардар фанс...Дечките се 10 години посветени на Вардар и повеќе дознаваме од нив него ли од официјалните страни.Кој ги прати уште од кога беа Вардар Лико Фанс знае за што зборам.
 
Член од
16 мај 2010
Мислења
6.130
Поени од реакции
5.239
Срамота е ова што го зборите за Вардар фанс...Дечките се 10 години посветени на Вардар и повеќе дознаваме од нив него ли од официјалните страни.Кој ги прати уште од кога беа Вардар Лико Фанс знае за што зборам.
Почни повеќе да читаш тука и тогаш баш и нема многу новости од нив да дознаеш
 
Член од
4 јуни 2009
Мислења
11.329
Поени од реакции
27.872
Срамота е ова што го зборите за Вардар фанс...Дечките се 10 години посветени на Вардар и повеќе дознаваме од нив него ли од официјалните страни.Кој ги прати уште од кога беа Вардар Лико Фанс знае за што зборам.
Па не се баш 10 години, и не баш дека информациите ги добиваат они туку си превземаат од други страни. Единствено што ги бива дечките е да извадат интервју од некое дете од 10-15 години дека тренира у Вардар и како он многу го сакал Вардар.
 
Член од
19 август 2010
Мислења
3.555
Поени од реакции
8.137
Срамота е ова што го зборите за Вардар фанс...Дечките се 10 години посветени на Вардар и повеќе дознаваме од нив него ли од официјалните страни.Кој ги прати уште од кога беа Вардар Лико Фанс знае за што зборам.
Од каде потребата од коа се заврши таа дебата, поврторно да ја почнеш? Или си едниот од тие двајцата, или ти се другарчиња па те замолиле да ги одбраниш малце на форумов пошо многу тешко им паднале нашиве зборови. Они једино можат да бидат интересни на некој кој прати само фејс пејџ и нишо више, и мисли дека секое инфо кое они го објавиле е нивна ексклузива, пошо така работат момците:) Уствари доволно е да се видат последните примери на форумов и пар ексклузиви од "шеф" кои инстантно беа извадени као нивна "бомба" или "ексклузива" како сакаш наречи ја.
 

kano

Farang
Член од
27 ноември 2014
Мислења
12.280
Поени од реакции
22.505
Почни повеќе да читаш тука и тогаш баш и нема многу новости од нив да дознаеш

Во ред тоа, ама забораваш дека не е секој е на форумот. Јас случајно налетав на кајгана и да не беа километарските репортажи на коњаникот за Вардар воопшто немаше ни да останам. Секоја вест за Вардар треба да е добродојдена, па и шпекулација нека е, нека покрене дискусија, нека се збори, нека се случува нешто пак е позитивно. Слободно нека објавуваат, не гледам што смета, нека си се филмаат дека е екслузивно, еве вие што знаете дека не е така, супер, остатокот на народот нека мисли како како сака, ваљда не ви смета тоа?
 
Член од
19 август 2010
Мислења
3.555
Поени од реакции
8.137
Во ред тоа, ама забораваш дека не е секој е на форумот. Јас случајно налетав на кајгана и да не беа километарските репортажи на коњаникот за Вардар воопшто немаше ни да останам. Секоја вест за Вардар треба да е добродојдена, па и шпекулација нека е, нека покрене дискусија, нека се збори, нека се случува нешто пак е позитивно. Слободно нека објавуваат, не гледам што смета, нека си се филмаат дека е екслузивно, еве вие што знаете дека не е така, супер, остатокот на народот нека мисли како како сака, ваљда не ви смета тоа?
Друже, никој не им забранува да пишуваат. Ете на пример за оние Ракометни вести никој посебно не искоментира пошо децата си функционираат на тој начин.Работава е што овие, кај ќе дрпнат вест па уше те праат будала у стулу кај бе од вас ќе крадеме мочковци едни бла бла.. не иде тоа така. За неписменоста не сакам ни да навлагам воопшто. Знаеме кој се што се, и на овој начин нема да сменат апсолутно нишо. Ако сакаат навистина да станат релевантен портал мораат да вложат, да ангажираат писмени луѓе итн, да работат на откривање ексклузиви, па МОЖДА за некоја година ќе успеат да бидат тоа што сега само "сонуваат" да бидат.
 
Член од
23 јуни 2011
Мислења
10.341
Поени од реакции
3.846
Срамота е ова што го зборите за Вардар фанс...Дечките се 10 години посветени на Вардар и повеќе дознаваме од нив него ли од официјалните страни.Кој ги прати уште од кога беа Вардар Лико Фанс знае за што зборам.
Јас повеќе од темава на форумов дознавам за Вардар отколку од нив. И со право го збориме тоа. Ти изгледа не ги следиш. Прво овде и на другите страници стигнуваат известувањата и вестите за Вардар, па после тие копираат и препишуваат од овде и другите сајтови.
 
Член од
13 септември 2015
Мислења
1.006
Поени од реакции
2.262
Од каде потребата од коа се заврши таа дебата, поврторно да ја почнеш? Или си едниот од тие двајцата, или ти се другарчиња па те замолиле да ги одбраниш малце на форумов пошо многу тешко им паднале нашиве зборови. Они једино можат да бидат интересни на некој кој прати само фејс пејџ и нишо више, и мисли дека секое инфо кое они го објавиле е нивна ексклузива, пошо така работат момците:) Уствари доволно е да се видат последните примери на форумов и пар ексклузиви од "шеф" кои инстантно беа извадени као нивна "бомба" или "ексклузива" како сакаш наречи ја.
Да бе јас сум еден од нив секоја ден чекам овде да пишете некоја новост и одма ја објавувам:tapp: .Видов дека сте пишувале за нив и си го кажав мислењето,страната ја следат 23000 луѓе од цела Македонија кои треба да знаат што се дешава околу Вардар и ич не ми е гајле од каде ги украле тие информации.
 
Член од
19 август 2010
Мислења
3.555
Поени од реакции
8.137
Да бе јас сум еден од нив секоја ден чекам овде да пишете некоја новост и одма ја објавувам:tapp: .Видов дека сте пишувале за нив и си го кажав мислењето,страната ја следат 23000 луѓе од цела Македонија кои треба да знаат што се дешава околу Вардар и ич не ми е гајле од каде ги украле тие информации.
Па не, очито беше дека ти засметале дел на критиките на одредени членови ( меѓу кои и јас) кон Вардарфанс, кои бај д веј беа аргументирани зашо и како. Па тоа покушавам да ти објаснам цело време, не е критизирано тоа што они крадат вести, препишуваат од збор до збор, туку начинот на кој тоа го претставуват како нивна ексклузива после објавена вест на 200 портали. Тоа е тоа нема веќе да ги коментирам. Твое право е секако да си ги читаш.
 

Kajgana Shop

На врв Bottom