Фан клуб - РК Вардар

Член од
4 ноември 2017
Мислења
712
Поени од реакции
791
Јас се надевам дека ќе се донесе уште некој играч, ама изгледа тоа ќе биде тоа. Иако, лани и после подготовките се донесоа играчи. Тимот најверојатно се собира на 20ти и некој.
 
Член од
25 октомври 2011
Мислења
729
Поени од реакции
946
Мотор Запорожје денес започнале со подготовки и колку што разбрав од текстот Калараш не се појавил на првиот тренинг.
Калараш е во Запорожје![DOUBLEPOST=1563391398][/DOUBLEPOST] PhotoCollage_20190717_222311949.jpg
 
Член од
23 јуни 2011
Мислења
8.238
Поени од реакции
2.421
Што се случи со Мацковчек?
Нели беше на забавата во Хрватска, па некои портали или од овде беше, шпекулираа дека би можел да дојде во Вардар.
 
Член од
25 октомври 2011
Мислења
729
Поени од реакции
946


Sent from my ANE-LX1 using Tapatalk
Така е,болно но вистинито,ништо чудно и на СС рекет да му мавале! знам дека ова не е место за вакви коментари,и можам да јадам бан или казнени поени,ама тоа 13етото прасе и компанија,треба да скапат,и се да им земат!
 

Дим4е

NZT-48, want some?
Член од
24 октомври 2007
Мислења
6.611
Поени од реакции
6.964
Pa da ne ne e taka, nekolku dusi koga zborevme tuka deka kletive uporno rabotat na unistuvanje na Vardar bese mesanje politika so sport.Sent from my iPhone using Tapatalk
 

dragonsky

Hate leads to suffering
Член од
25 декември 2010
Мислења
35.447
Поени од реакции
69.346
Ако го интересира некој распоредот за Супер Глоуб:
upload_2019-7-19_20-44-20.png
 
На врв Bottom