Фан клуб - РК Вардар

M

MiniTurtle

Гостин
Тресна глупост и остана жива :)

Ракометариве немаа плата сто години, отидоа со празен џеб и вратија дома ЕВРОПСКА КРУНА. Тамара испотроши унапред 200,000 евра и дојде како седма.

Да не зборам дека појма немаш колку од нив донираат од свој џеб пари по хуманитарни апели.
Lele do tolku ne go sfakjas sarkazmot i dvojnite standardi sto gi ismevam?
I nema vrska deka ne zemale plata 9 meseci, informirajte se podobro pred da sirite lazni vesti.
Ustvari ti si bila moderator, a sega gledam sto pisuvas i kakvi postovi lajkas. Uzas. So bese forumov a sega so stanal. :pos:
 
Член од
18 јули 2018
Мислења
1.068
Поени од реакции
4.260
Тресна глупост и остана жива :)

Ракометариве немаа плата сто години, отидоа со празен џеб и вратија дома ЕВРОПСКА КРУНА. Тамара испотроши унапред 200,000 евра и дојде како седма.

Да не зборам дека појма немаш колку од нив донираат од свој џеб пари по хуманитарни апели.
Батали ја, искомплексирана е што немаше ваква реакција и еуфорија за евровизија, па сега пробува да протне некаков очаен обид за сарказам.
 

Ilumious

Патник, педер, поет, администратор, масон
Член од
29 јануари 2007
Мислења
84.962
Поени од реакции
195.489
Lele do tolku ne go sfakjas sarkazmot i dvojnite standardi sto gi ismevam?
I nema vrska deka ne zemale plata 9 meseci, informirajte se podobro pred da sirite lazni vesti
Исмеваш двојни стандарди каде што не постојат. Ајт.
 
M

MiniTurtle

Гостин
Исмеваш двојни стандарди каде што не постојат. Ајт.
Mozebi ne postojat vo tvojata glava, vo glavata na sekoj so 3 cisti postojat. Smesno e da se izjavuva deka treba da se kratat pari od sport i umetnost za zdravstvo, nelogicno i prosto. Go ismevam toa sto istite sto sega gi velicat 600k evra za Vardar kvicea za vkupno 150k evra za detska i glavna evrovizija. e toa se dvojni standardi. Kaj i da e, moze ke gi razberete.
Батали ја, искомплексирана е што немаше ваква реакција и еуфорија за евровизија, па сега пробува да протне некаков очаен обид за сарказам.
Kakva reakcija nemase? Koj nemal? Na forumov nemalo? Zosto mislis deka mi e vazno kakva reakcija imalo na forumot a ne vo realniot svet?
 

Ilumious

Патник, педер, поет, администратор, масон
Член од
29 јануари 2007
Мислења
84.962
Поени од реакции
195.489
Mozebi ne postojat vo tvojata glava, vo glavata na sekoj so 3 cisti postojat. Smesno e da se izjavuva deka treba da se kratat pari od sport i umetnost za zdravstvo, nelogicno i prosto. Go ismevam toa sto istite sto sega gi velicat 600k evra za Vardar kvicea za vkupno 150k evra za detska i glavna evrovizija. e toa se dvojni standardi. Kaj i da e, moze ke gi razberete.

Kakva reakcija nemase? Koj nemal? Na forumov nemalo? Zosto mislis deka mi e vazno kakva reakcija imalo na forumot a ne vo realniot svet?
Многу си глупа или сосила се правиш. 600,000 евра за колектив од 30 души е тоа што враќа дома ЕВРОПСКА КРУНА. Его трип Тамара врати дома мадиња од був а 200,000 ги зеде ОДНАПРЕД.

Оди смрди на друга тема, остај не нас глупите дебили овде.
 
M

MiniTurtle

Гостин
Оди смрди на друга тема, остај не нас глупите дебили овде.
А, до сите што пробувате да го политизирате настанот, дно од луѓе сте. Синчиња педери, ќерки курви и со хемороиди у гз да сте цел живот.

пс.@Клипче у Ајндховен толку се надува што се бркаше со патки, а едно куче му се пушти ко пичка цвикаше.
apsolutno, smrdenjevo na temava se mesha so moeto, ama vasheto e pak 10x pojako zlatna. Dno ste be :D Aj sea kaj i da e ban od temava ocekuvam, ako ne i od forumov. iako procitav okolu 5 strani i vidov okolu 10 mislenja poprosti i od ova.
 
Член од
4 јуни 2009
Мислења
11.329
Поени од реакции
27.873
Заборавив да напишам, исто многу битно. Стефан Стоилов ја освои наградата за СЕЉАК НА ГОДИНАТА, може и у Светски размери. Столе сфака ти част за се што правиш за Вардар, не постои начин да се оддолжиме за тоа, ама Стефан сељачиште невидено... на дете од 17 години да му речеш мочко ќе ти ги скршам забите пошто лошо пеел за Манасков треба да си идиот и тоа голем.
 
Член од
4 јуни 2009
Мислења
11.329
Поени од реакции
27.873
@Клипче ајде копиле кажи со кој си праел „да пукне“ и со кој си развивал муабети и си се гушкал, да не вадам принт скринови хахахахахахаха
Ќе ти даам 100 евра не кажувај, јас се срамам за таа случка. Му ебам тиквата, коа дојде уште и горд беше па се фалеше...
 
Член од
8 јануари 2012
Мислења
14.024
Поени од реакции
36.785
@Клипче ајде копиле кажи со кој си праел „да пукне“ и со кој си развивал муабети и си се гушкал, да не вадам принт скринови хахахахахахаха
Со мајка ти и со мајка ти хахахаххахахаххахахах

Абе копиле со Мицковски и со Јохан нормално :icon_lol::pos::pos::pos:

У тие моменти на еуфорија ќе напраев муабет и да пукне и со Стек, така да сфе е кул баце.
 
Член од
22 јули 2010
Мислења
32.528
Поени од реакции
81.968
Ќе ти даам 100 евра не кажувај, јас се срамам за таа случка. Му ебам тиквата, коа дојде уште и горд беше па се фалеше...
Мене сместа ми пиша, радосен, вика вововоооо јак ден беше ова, хаос брат со овој праев да пукне, со оној се гушкав.
Брука пијана семе му ебам пуцвалесто аххааххаха[DOUBLEPOST=1559651752][/DOUBLEPOST]
Со мајка ти и со мајка ти хахахаххахахаххахахах

Абе копиле со Мицковски и со Јохан нормално :icon_lol::pos::pos::pos:

У тие моменти на еуфорија ќе напраев муабет и да пукне и со Стек, така да сфе е кул баце.
Е копиле, зошто одма мајки мешаш хахахаха
 
Член од
4 јуни 2009
Мислења
11.329
Поени од реакции
27.873
Мене сместа ми пиша, радосен, вика вововоооо јак ден беше ова, хаос брат со овој праев да пукне, со оној се гушкав.
Брука пијана семе му ебам пуцвалесто аххааххаха
Брат трагично е што се радуваше, а не беше пијан. Тоа највеќе ме боли на трезно му пуштил рака бе...
 

Kajgana Shop

На врв Bottom