Фан клуб - РК Вардар

Член од
31 јули 2008
Мислења
2.273
Поени од реакции
892
Може некој да пушти линк за стрим, да не гледам преку Коди (пошто знае да кочи и исфрла од стримот)
 
Член од
3 март 2013
Мислења
2.654
Поени од реакции
1.356
6 промашени зицери од лев бек.. Ова не е за гледање ..
 
Член од
14 мај 2013
Мислења
1.118
Поени од реакции
417
После овој ф4.Вардар со Македонски играчи ако не друго барем искуство ќе собират
 
Член од
16 ноември 2013
Мислења
4.240
Поени од реакции
5.836
Среќата е комолетно на страната на Барса, воопшто не е реален резултатот, се надевам ќе се сврти во второ на наша страна.
 
Член од
28 јануари 2018
Мислења
1.058
Поени од реакции
1.569
10 зицери утнавме у пм..
Барса не е ништо посебно денес,многу лесно можевме да сме во егал ама тоа.
Милосављев:cuc::cuc:
 

No9

Член од
18 ноември 2013
Мислења
544
Поени од реакции
739
БОРОЗАН МААТЕР ДА ТИ ЕБАМ
 
На врв Bottom