Фан клуб - РК Вардар

Член од
8 септември 2008
Мислења
11.834
Поени од реакции
10.147
Пак ќе ве замолам некој да ја сними и аплоадира утакмицава со коментар на Арена, иако ни првата никој не се потруди да ја сними[DOUBLEPOST=1557091682][/DOUBLEPOST]
AJDE PASTOR PUSI MI GO KUROT, AJDE PASTOR PUSI MI GO KUROT:vozbud:

Sve ti ebam Seged u sred picka, selska ekipa, mrs.

IDEMEEEEEEE JUNACI MOI, URINIRAJTE PO EVROPA BRE.

LELELLELE MOMENTOT KARACIC I SKUBE NA KRAJ KOGA SE RADUVAA POSLE GUZVATA RADI DESAVKATA SO MORAES :vozbud::vozbud::vozbud::vozbud::vozbud::vozbud::vozbud:
Gotovo jizznav, isprskav sve na masa na zidovi si ebav mateer. IDEMEEEEEEEE
Абе само за тебе нема лек :pos::pos::ROFLMAO:
 

Ilumious

Патник, педер, поет, администратор, масон
Член од
29 јануари 2007
Мислења
84.962
Поени од реакции
195.489
Едно девојче што го знам беше на утакмицава, домашната публика била многу коректна, сељациве на терен биле посебна режија :)
 
Член од
4 ноември 2017
Мислења
2.173
Поени од реакции
4.094
Пак ќе ве замолам некој да ја сними и аплоадира утакмицава со коментар на Арена, иако ни првата никој не се потруди да ја сними[DOUBLEPOST=1557091682][/DOUBLEPOST]

Абе само за тебе нема лек :pos::pos::ROFLMAO:
Eве ти ги последните 20 мин од Арена -
https://www.facebook.com/vardarvosrcetenosam/videos/665299423904893/
 
Член од
23 август 2010
Мислења
38.157
Поени од реакции
107.587
Seriozen li bese onoj Pastor be? :pos:koj si be ti da ti ebam toa vegjite kako metli sto ti se, da ti ebam kelavoto avstralopitekus stvorenje, abe sve da ti iznaebam. Pa i onoj pomosnikot negov, sakase da se tepa na kraj, ja frli akreditacijata, mrtvite da mu gi ebam jas na nego.

Sve da ti ebam Seged, luzerska ekipa nikakva, zemale placat kako mali deca. Najsmesen mi bese Bombac, SE IZGUBI U SVEMIROT U VTORO POLUVREME. :pos: Pocna kako vo Jane da puca 4 metri nad gol, da go fakja tenkoseritis, da ne znae sto so sebe. Abe koj si be ti so taa facata kako uplaesno plishano mece? :ROFLMAO:

Makeda? Druze daj be krvta da ti ja ebam jas na tebe, pokazi GRAM pocit prema klubot so koj ja osvoi prvata i POSLEDNATA evropska titula u zivotot, evropska majka da ti ebam jas na tebe. Da ti ebam toa luzerot so kromid frizura, mrs u picku mater.

Gaber brat tuka? :pos: Od Skube se isplasi, da ti ebam toa facata ko duh, abe ovoj proziren e zimi se, niz nego mozes komotno da gledas pozadi sto se desava. :ROFLMAO:

Milo mi e sto ne iskoci od kontrola situacijata na kraj zaso mozese kobno da bide po Vardar za f4, i ovoj Karacic me napna zemal probuva da se tepa, abe turi im kur gubat pa neka placat do utre koj gi ebe. Parondo kako mu se pusti na Pastor :vozbud::vozbud::vozbud:

Razberete edna rabota da vi ebam toa kopilinjata agresivni, niedni pari na svetot ne mozat da go kupat srceto i duhot na ekipata sto go ima Vardar.
Momci, GORD sum na vas, sto i da se desi na f4 nema nitu edna pcovka da upatam prema igrac na Vardar, zaso i samiov plasman na f4 e pregolem podvig so ogled na toa kakva situacija vladee vo klubov cela sezona.

Eden zivot edna ljubov deca moi, ziveli. :oeoeoe:
 

Ilumious

Патник, педер, поет, администратор, масон
Член од
29 јануари 2007
Мислења
84.962
Поени од реакции
195.489
Доста забавно било на пресконференцијата, Пастор кретенот ја напуштил, Скубе му дофрлил дека само уште еднаш покажал каква личност е. Парондо вели дека кога ги делел играчите, Пастор дошол и го испцул на шпански :facepalm:
 
Член од
21 мај 2008
Мислења
10.869
Поени од реакции
11.490
Dzambo sea nema klub taka? Chitav negde. stignal do 140kg. :D
 
Член од
23 август 2010
Мислења
38.157
Поени од реакции
107.587
Posle 9ta minuta e toa so Pastor i Parondo/Skube.

Ova psihopatov lici na onoj tatkoto od Seranovi, ne mi teknuva kako se vikase. Kelav, vegji ko dzoger i metla spoeni vo edno, holesterol nad nivo, trigliceridi urlaat, uvek nervozen i na nozh so sekoj, samo sto ova kopilevo Pastor glumi vo tragedija namesto toj glumecot koj glumi vo drama/komedija grmehehehehehehehehe

Uste ednas: AJDE PASTOR PUSI MI GO KUROOOOT
 

Kajgana Shop

На врв Bottom