Фан клуб - РК Вардар

Член од
4 јуни 2015
Мислења
183
Поени од реакции
131
Сеа Криштопанс ќе се разигра у второ и тепаме..
 
Член од
19 август 2010
Мислења
1.631
Поени од реакции
2.210
Полувремево е последна шанса да расчистат у главите дека триесетте минути од второво полувреме мора да се одиграат спартански. Најлошата партија се случува во најлош момент. Искрено не очекував вакво губење на терен од нашиве. Ајде да не надиграа со не знам какви акции и нешо, ама начинот на кој еден Бомбач не јебе у здрав мозак е смешен. Мораме да мењаме нешо пошо вака нигде нема да стигнеме. Плус кога видов кој ја суди утакмицаца знаев дека ќе биде бар за 50% потешко да се игра. За жал денес се гледа и отсуството на Борозан и Дисинџер, и на Горбок, кој ако е спремен мора да влезе во второ. Точно знаат каде бранат унгарциве и многу им е полесно на тој начин да го играат натпреварот. Дај боже во второ да почнеме да делуваме на оној Вардар од Скопје, пошо ако не, нема теорија да идеме у Келн. Се надевам дека и Милосављев ќе се опушти и ќе фати некоја топка во второ. Ајде со господ напред у второ! Напред Вардар!
 
Член од
29 март 2019
Мислења
124
Поени од реакции
47
Kolku jaka mushka utakmica bravo!

Sent from my BBB100-2 using Tapatalk
 

Fiend

смут џезер
Член од
29 март 2012
Мислења
936
Поени од реакции
1.073
Паднааа пик сегед!
АЈДЕ АЈДЕ АЈДЕ ВАРДАРЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕ!
 

Ilumious

Патник, педер, поет, администратор, масон
Член од
29 јануари 2007
Мислења
78.991
Поени од реакции
168.169
Екс Вардарциве саботираат ко да нема утре :D
 
Член од
14 февруари 2013
Мислења
1.293
Поени од реакции
1.137
OoeoeoeoeoeoeoeoeoeowoowowoeoeosoeoeorbNdjbslsnjenwkaksopsjebsiozijrbebdjsiisowi3jeneneurjhb
 
На врв Bottom