Фан клуб - РК Вардар

Член од
12 декември 2010
Мислења
5.759
Поени од реакции
4.512
Џинот е у топ 3 десни бекови моментално со формата што ја има во моментов. Баш ме интересира како ќе му се одрази играње во средина како ПСЖ.
на Сабљата пуленот сезонава го исполнува потенцијалот максимално
игра со муда за разлика лани кога служеше како Самарџиев на линија за тројка


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Член од
21 мај 2008
Мислења
9.469
Поени од реакции
10.160
Kakov veter u grb dobivaat Seged od Slovacive, strashno. :D
Penalive deneska... 1/4...

Kako ne beshe ova crven za Makeda? Nemshe namera ali preostro i nevnimatelno..

Sekoja chest :cuc::cuc::cuc:
 
Последно уредено:
Член од
8 септември 2008
Мислења
9.718
Поени од реакции
7.072
БРАВООООООО БЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕ!!!!!!!
БРАВОООООООО!!!!!!

Sent from my WAS-LX1 using Tapatalk
 
Член од
12 декември 2010
Мислења
5.759
Поени од реакции
4.512
+ 8 Секоја чест !!!!
БРАВОООО !!!!
P.S. Коментаторов на Арена 2 заслужува +10...
нека учат нашиве као се коментира а не како да се наоѓаат на шах натпревар


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Член од
4 ноември 2013
Мислења
523
Поени од реакции
452
Сите што направија овој Вардар да стигне таму капа доле:cuc::cuc::cuc:
Сите што го растуривте курот да го испушите
ЗА ИНАТ И СЛАВА ИДЕМЕ ДА ГО ЗЕМЕМЕ ТОЈ ПЕХАР УШТЕ ЕДНАШ
 
Член од
4 ноември 2017
Мислења
936
Поени од реакции
1.141
Да видам сега некој нека каже дека Македа е подобар од Криштопанс :cool:
Оваа сезона го надмина, нема сомнеж. Криштопанс се повампири од нова година наваму.

Инаку, феноменално, браво за сите.
 

|gor

Шмрчем амфетамин
Член од
12 јануари 2010
Мислења
1.367
Поени од реакции
2.475
Негде прочитав дека Вујо го раскинал договорот и е слободен :icon_lol::icon_lol::icon_lol:
Во Рибница им кажале дека можеби кај нив ќе оди, ама уште не е сигурно. Со оглед на тоа што е селектор на Словенија е многу веројатно да стане нивни тренер.
 
На врв Bottom