Фан клуб - РК Вардар

Near

Рандом лик од соседството
Член од
26 март 2009
Мислења
4.223
Поени од реакции
6.697
Не, него ти ми изиграваш мене експерт за нешто што сум рекол на почеток на сезона, а реално трае цела сезона освен во 2-3 натпревари. Циндриќ не е ракометар за во Вардар и тоа е тоа, нема што да се дискутира.
Стекспертиза?? :ban:

Честитки,секоја чест за играта. Ме мрзи да го барам другиот мајстор шо кога изгубија пред 2 недели од Металург фрлаше со дрва и камења по Раул,ама на Стефан ептен му ги памтам мислењата анти-Циндриќ од лани :pos:
 
Џ

Џонтра Волта

Гостин
Да да, Стекот немал видено полош ракометар од Циндриќ. :pos::pos::pos::pos::pos::pos:
 
Член од
23 август 2010
Мислења
38.137
Поени од реакции
107.439
Стекспертиза?? :ban:

Честитки,секоја чест за играта. Ме мрзи да го барам другиот мајстор шо кога изгубија пред 2 недели од Металург фрлаше со дрва и камења по Раул,ама на Стефан ептен му ги памтам мислењата анти-Циндриќ од лани :pos:
Жими се прееска си викам у себе ееееееј говедо едно што све се изнајаде за Циндриќ засрами се. :sramezliv:
Повлекувам се за него, иако во тој момент можеби бев во право али небитно, ДНОПЕРТИЗА испадна на крајот. :D:D
 

Тишка

Кротитељ
Член од
1 јуни 2011
Мислења
6.909
Поени од реакции
9.507
Дајте негде да ја гледам сега идам од работа доста срање имат по телевизииве моментално
Браво за Вардар заслужено и очекувано од моја страна швабите пагаат на клупски план мораше да го искористат ова сега во полуфинале све освен ПСЖ може да поминат според мене а зошто е и ПСЖ .
Како и шо мислев неглдеав ама прочитав Штербик пак феноменален бил оваа форма на Штербик мора да ја искористат за нешто поглемо
 

|gor

Шмрчем амфетамин
Член од
12 јануари 2010
Мислења
1.421
Поени од реакции
2.503
Дајте негде да ја гледам сега идам од работа доста срање имат по телевизииве моментално
Браво за Вардар заслужено и очекувано од моја страна швабите пагаат на клупски план мораше да го искористат ова сега во полуфинале све освен ПСЖ може да поминат според мене а зошто е и ПСЖ .
Како и шо мислев неглдеав ама прочитав Штербик пак феноменален бил оваа форма на Штербик мора да ја искористат за нешто поглемо
Почекај уште малце, обично накај полноќ на laola1.tv ги објавуваат утакмиците. Сега за сега ја немаат објавено :)
 

Тишка

Кротитељ
Член од
1 јуни 2011
Мислења
6.909
Поени од реакции
9.507
Почекај уште малце, обично накај полноќ на laola1.tv ги објавуваат утакмиците. Сега за сега ја немаат објавено :)
утре после 4 ке ја гледам ко така на раат :)
 

ElNinho

Мадридиста!
Член од
17 јули 2009
Мислења
20.959
Поени од реакции
57.695
Дупи си ги :sekcza:

Сега одиме во кафаната на Столе“, изјави Рул Гонзалес по големиот триумф и пласманот на Ф4 во Келн.


:pos: :pos: :pijanco::pivo2::ајнапиво::oleee:
Џабе што се пласираа на Ф4, кога против Металург играат лабаво, редно време му е да си замине. (n)
 

Kajgana Shop

На врв Bottom