Фан клуб - РК Вардар

Член од
23 август 2010
Мислења
32.344
Поени од реакции
79.173
Вечер мора да ГОРИ Јане и уште на претставувањето на тимовите да се усерат Пољациве. Мора да извршиме од првата минута притисок, да створиме 2-3 гола предност, и на полувреме секако да водиме. Мора, АЛИ МОРА да ги искористиме еуфоричните моменти кои секако ќе ги има во текот на мечот и тука да ја билдаме разликата. Очекувам од Штербик да скине по некој зицер со што уште повеќе ќе се подгрее атмоферата, а и тоа нивниот мршник нека олабави малце со одбраните, не искина на првата средба.

Ајде ајде ајде ВАРДАРЕЕЕЕ, ВАРДАРЕЕЕЕЕЕЕ, ВАРДАРЕЕЕЕЕЕЕ. :oeoeoe:
 

Ilumious

Патник, педер, поет, администратор, масон
Член од
29 јануари 2007
Мислења
83.145
Поени од реакции
189.951
овие нема да знаат што ги снашло

п. с. сите на пиво :р
 
Член од
17 август 2011
Мислења
5.099
Поени од реакции
7.484
Имам карта за седење 9 блок,пишете пп.
 

Ivica^

Confident Liar
Член од
14 август 2007
Мислења
9.303
Поени од реакции
11.015
Колку е Раул у Македонија, година и пол?
Се потрудил човекот за тоа време додека е овде да научи и македонски, браос еј.
 

kano

Farang
Член од
27 ноември 2014
Мислења
4.557
Поени од реакции
4.587
освен на он нет има некаде асален стрим од алфа?
 

Шота Буби

нотар
Член од
4 март 2009
Мислења
3.087
Поени од реакции
1.779
Колку е Раул у Македонија, година и пол?
Се потрудил човекот за тоа време додека е овде да научи и македонски, браос еј.
А не ко тој Карачич,збор да не проговорел после 4-5 години(n)[DOUBLEPOST=1426963744][/DOUBLEPOST]
освен на он нет има некаде асален стрим од алфа?
mkpredavatel.com
 
Член од
5 април 2013
Мислења
2.979
Поени од реакции
4.868
Ајде со среќа :)

Мислам дека ќе успеете да ги добиете со доволно разлика. Оптимистички е ова знам, ама мислам дека ќе гледаме многу различен натпревар од оној во Плоцк.
 
G

Goldie

Гостин
Дибиров лошо го почна натпреваров, на 2 пати лесно излетува и прават Висла вишок.. пенал промашен и на една контра во раце им даде топка наместо чист гол да биде.
 

kano

Farang
Член од
27 ноември 2014
Мислења
4.557
Поени од реакции
4.587
Како фали Марковиќ. Дибиров камен сега за сега...
 
Член од
21 март 2012
Мислења
3.277
Поени од реакции
3.054
Добро може ли малку Прибак да го стави барем да проба ,Карачиќ не му иде ништо.
 
Член од
27 ноември 2008
Мислења
399
Поени од реакции
87
Decki sega otidoa nakaj salata 4 pajaci, ne vidov da sobiraat koli ali sepak proverete si gi kolite na poluvreme.
Izvinete za latinicava.
 
На врв Bottom