Фан клуб: Партизан!

Гробар Мкд

Не дамо Титулу !!!
Член од
19 ноември 2008
Мислења
5.335
Поени од реакции
1.442


Значи уште 100 пати да го гледам нема да ми биде доста...неверојатно.... :vozbud::vozbud::vozbud:
 

Ѓорче 1932

тој сум...
Член од
17 февруари 2009
Мислења
13.564
Поени од реакции
11.576
Значи уште 100 пати да го гледам нема да ми биде доста...неверојатно.... :vozbud::vozbud::vozbud:

ЦЦЦ........значи која атмосферааа ја прават Гробариве,не знам..со еден збор лудница е таму.Би дал се само да бидам на една утакмица:vozbud::vozbud::vozbud:
 
Член од
10 април 2009
Мислења
17
Поени од реакции
0
Почнува Суперлигата.1коло со ФМП.100%ПОБЕДА:smir:
 

vac 13

партизановец
Член од
21 мај 2008
Мислења
5.426
Поени од реакции
530
Втора победа на Партизан во Српската лига,завчера со ФМП 32 разлика,денес со Металац 80-60.
 
Член од
10 април 2009
Мислења
17
Поени од реакции
0
Втора победа!Звезда изгуби од Хемофарм.Ни останува уште да ја победиме Војводина.:helou:
 

vac 13

партизановец
Член од
21 мај 2008
Мислења
5.426
Поени од реакции
530
Хемофарм оваа сезона трет пат мислам дека ја победува звезда,така да не е чудно,за лигава мислам дека се игра плејоф и финалето се игра до 3 добиени,што е голем плус за Партизан,гарант ќе ја освоиме Српска лига,и Јадранска лига Партизан има најквалитетен тим ама финтата е што фајнл форот се игра по 1 утакмица,пример не дај боже не тргне една утакмица и се усерува целата сезона што се игра.
 
Член од
10 април 2009
Мислења
17
Поени од реакции
0
Хемофарм оваа сезона трет пат мислам дека ја победува звезда,така да не е чудно,за лигава мислам дека се игра плејоф и финалето се игра до 3 добиени,што е голем плус за Партизан,гарант ќе ја освоиме Српска лига,и Јадранска лига Партизан има најквалитетен тим ама финтата е што фајнл форот се игра по 1 утакмица,пример не дај боже не тргне една утакмица и се усерува целата сезона што се игра.
Ќе играме финале со Цибона.Многу по квалитетни сме од нив и сигурен сум дека ќе ги победиме
 
Член од
10 април 2009
Мислења
17
Поени од реакции
0
Ајде вечер ќе ѓи ебеме на жлезда.ОДИМЕ НА ПОБЕДАА!!!!!:helou::vozbud:
 

BoR4e

Manchester United
Член од
28 февруари 2008
Мислења
2.384
Поени од реакции
36
vecer odame na pobeda ke bide interesen duel so zvezda
 

Kajgana Shop

На врв Bottom