Фан клуб: Милан

Џампаоло?


  • Вкупно гласачи
    55
  • Гласањето е завршено на .
Член од
26 јануари 2019
Мислења
3.630
Поени од реакции
5.606
Ја праќаат 2 или 3 дена пред утакмицата.
Мене еднаш 2 еднаш 3 дена пред утакмица.
Само идите порано 2-3 саата дека еднаш не вратија од врата на билетара да зеемо тикет,еднаш не пуштија со тоа не знам зашто различно
Ја добив сега. Малце страв ми беше ради лоши reviews имаат на страната ама сега ми олесни чим ја испринтав картата.
 
Член од
26 јануари 2019
Мислења
3.630
Поени од реакции
5.606
Како одат цените и за која утакмица зема?
За сега во сабота Милан Јуве. Абе картата е 60 е ако ја купиш на време. Ама дека 2 дена пред утакмица не планирано ми искочи ја платив 120 е на најгорните места. Подолните се поскапи сигурно ама и немаше баш нешто избор.
 
Член од
12 мај 2014
Мислења
1.007
Поени од реакции
1.799
За сега во сабота Милан Јуве. Абе картата е 60 е ако ја купиш на време. Ама дека 2 дена пред утакмица не планирано ми искочи ја платив 120 е на најгорните места. Подолните се поскапи сигурно ама и немаше баш нешто избор.
Супер, се надевам и јас некогаш ќе отидам пред да го срушат Сан Сиро :D Иначе колку време пред утакмица ги пуштаат картите во продажба?
 
Член од
4 октомври 2010
Мислења
7.763
Поени од реакции
13.410
Се приметува и тука, како не тресна од земја натпреварот со Челзи. :icon_lol:


Ниту со Интер и Наполи, не сум ги очекувал толку натпреварите, како овој со Јувентус. Ептен ме интересира како ќе изреагираат после се и каков натпревар ќе одиграат.

Повеќе радозналост, отколку некоја возбуда.
 
Член од
30 јануари 2008
Мислења
13.836
Поени од реакции
23.074
Супер, се надевам и јас некогаш ќе отидам пред да го срушат Сан Сиро :D Иначе колку време пред утакмица ги пуштаат картите во продажба?

На Виагого за дербито зедов ја месец ипол пред утакмицата
 
Член од
26 јануари 2019
Мислења
3.630
Поени од реакции
5.606
Како што сум слушнал поскапи биле картите преку Виагого, ама изгледа врска нема тоа :D
Зависи кога ќе ја земеш и колку има останато. Јас дека 2 дена пред натпревар ја купив дупло ја платив.
 
Член од
30 јануари 2008
Мислења
13.836
Поени од реакции
23.074
Зошто не купувате од официјалната? :toe:
Страници ко виагого ги имаат резервирано месеци однапред.
На официјалната има недела пред текма и тоа ако ти остане дека ги разграбуваат одма. Ова за појака текма
 
Член од
12 јануари 2015
Мислења
2.169
Поени од реакции
3.467
Страници ко виагого ги имаат резервирано месеци однапред.
На официјалната има недела пред текма и тоа ако ти остане дека ги разграбуваат одма. Ова за појака текма
Мене ми ептен ризично Виагого, од тоа што имам читано на интернет. Немам пријател некој што бил заебан, едниот што го познавам, беше на ЕП со карта од виагого. Мене ми е страв да не ти увалат дупликат ПДФ, а после да се оградуваат од последици, и да ти дадат само refund :D
 
Член од
12 мај 2014
Мислења
1.007
Поени од реакции
1.799
Зависи кога ќе ја земеш и колку има останато. Јас дека 2 дена пред натпревар ја купив дупло ја платив.
Убаво да си поминеш, ваљда среќа ќе им донесеш да тепаат :D
 
Член од
30 јануари 2008
Мислења
13.836
Поени од реакции
23.074
Мене ми ептен ризично Виагого, од тоа што имам читано на интернет. Немам пријател некој што бил заебан, едниот што го познавам, беше на ЕП со карта од виагого. Мене ми е страв да не ти увалат дупликат ПДФ, а после да се оградуваат од последици, и да ти дадат само refund :D

3 пути сум земал од нив, два пута за фудбал еднаш за концерт, ни еднаш немало проблем. Уствари за утакмиците еднаш ме пуштија со тоа изпринтано пдф, еднаш ме натераја да се вратим на билетара и да подигнем тикет. На концертот исто ме пуштија на врата со листето
 
Член од
4 октомври 2010
Мислења
7.763
Поени од реакции
13.410
Кога ќе се најдеш ви проблеми, нормално е да побараш поинакво решение, колку е добро, ќе видиме вечерва.

Габија, Побега, Диаз... Да видиме каде ќе стои и што задачи ќе има Побега, но и Леао. Иако ние и со Месијас и Салемакерс бевме доста асиметрични, па без разлика на Побега и формација, Леао можеби пак ќе игра слично како и до сега.

И време е Томори да изигра добар натпревар.
 

Kajgana Shop

На врв Bottom